Re:пост

joomla

На зібрані на благодійному концерті гроші волонтери вже купили необхідні речі для українських військових.

Dopomoga_.JPG — 49.88 KбБлагодійна акція по зібранню грошей для потреб захисників Вітчизни, яка відбулася у Южному у День міста, вже зробила добру справу. 30 тисяч гривень, які зібрали для військових вже майже витрачені.
Волонтери «Армії Хелп» закупили необхідні речі для українських військових.

Ця допомога, в першу чергу надійде батальйону теріторіальної оборони Одеси. Саме там служать двоє южненців. Один з них Володимир Мартиненко, який добровольцем пішов у армію і зараз служить на посаді командира зенітних установок.

Зараз цей батальйон відправлений до Маріуполя, а потім буде відправлений в іншу точку зони АТО. Новина про те, що цим хлопцям вкрай потрібна допомога надійшла до волонтерів та організаторів благодійного концерту прямо 27 вересня. 

Там, під час підрахунку грошей, до рук організаторів потрапив список, у якому був перелік необхідних речей для військових на суму 50 тисяч гривень.

Організатори вирішили допомогти цьому підрозділу, не зважаючи на те, що спочатку, за планом була допомога 28-ій бригаді. 

28 вересня волонтерами «Армії Хелп», на суму близько 20 тисяч гривень, були закуплені зимові берці (35 штук), куртки (20 штук), балаклави (35 штук), каремати - (20 штук), термобілизна (35 штук), ліхтарики – (10 штук), шкарпетки -(50 штук).

IMG_0311.JPG — 38.53 Kб

Повний звіт з чеками та накладними, на закуплені речі, було представлено того ж вечора організатору благодійної акції, керуючій справами виконкому Ларисі Шегіді. Гроші, які ще лишилися, також, підуть на закупівлю всього необхідного для військовослужбовців. Допомога батальйону надійде у п'ятницю - 3 жовтня.

 
 
Яндекс.Метрика