Re:пост

joomla

В Южному проводять поточний ремонт дороги за гроші субвенції з обласного бюджету

doroga_zayavka.jpg — 57.54 Kб

Заміна бордюрів по проспекту Григорівського десанту обумовлена їх зношеністю. Цього вимагають правила безпеки дорожнього руху, розповів головний архітектор міста Сергій Оришака. Крім бордюрів, дорожники також замінять покриття на тротуарі, що веде вздовж дороги від світлофора до Палацу культури. Вона буде викладена плиткою.

Вартість поточного ремонту дороги в районі 900 тисяч гривень, повідомив начальник відділу капітального будівництва Олександр Губка. Ці гроші Южне отримало з обласного бюджету як субвенцію на ремонт доріг. В межах цих робіт, також зроблені «кармани» для автотранспорту на в’їзді в місто. Їх було зроблено на прохання жителів МІЗу, повідомив Олександр Губка.

Роботи проводять працівники фірми «Дорсервіс». Дорожники також мають застелити вздовж нових бордюрів асфальтну смугу, для того аби відновити ушкоджене покриття і провести ямковий ремонт по проспекту Григорівського десанту. Всі роботи мають бути завершені до кінця листопада. В управлінні капітального будівництва планують, що в найближчі роки друга половина головного проспекту міста буде реконструйована повністю, як це було зроблено на іншій половині дороги.

 
 
Яндекс.Метрика