Re:пост

joomla

Южненська міліція прозвітувала за 10 місяців роботи

17 листопада поточного рокуна розширеній апаратній нараді виконавчого комітету Южненської міської ради керівництво Южненського МВ міліції прозвітувало про стан оперативної обстановки та охорони громадського порядку в місті Южному за 10 місяців 2014 року .

Як повідомив присутнім заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Павло Володимирович Парфеніє, – впродовж 10 місяців поточного року службами та підрозділами Южненського міськвідділу міліції здійснено ряд організаційно-практичних заходів щодо забезпечення правопорядку, документування та встановлення осіб по адміністративним та кримінальним правопорушенням на території міста.

Аналіз кримінальних правопорушень за січень-жовтень 2014 року свідчить про зменшення рівня її реєстрації з 208 у минулому році до 140 – в поточному, або на 32,7 % (без урахування закритих).

Всього до єдиного реєстру кримінальних правопорушень за 10 місяців поточного року внесено 821 кримінальне провадження, з яких 95 – закінчено провадженням та притягненням винних осіб до кримінальної відповідальності , а 722 – закрито через відсутність складу, або події кримінального право­порушення тощо.

Слід відмітити позитивні тенденції щодо зниження окремих видів злочинів, а саме крадіжок приватного майна (40 проти 58), пограбувань (4 проти 5) та розбійних нападів (жодного проти 1 в минулому році).

Поза увагою керівництва міськвідділу не залишається робота з встановлення осіб, які вчиняють злочини на території міста. Так, співробітниками Южненського МВ встановлено особистість зловмисників, які скоїли 20 крадіжок (з 47 внесених до ЄРДР, без урахування закритих), 1 вбивство (2), 1 тяжке тілесне ушкодження (1), 2 пограбування (4), 8 шахрайств (11), 6 фактів незаконного поводження зі зброєю (6). З незаконного обігу вилучено 1 пістолет, 3 одиниці холодної зброї та 42 набої до зброї різного калібру.

Станом на 1 листопада 2014 року оперативними працівниками та співробітниками блоку міліції громадської безпеки розшукано 5 осіб, які скоїли злочини на території обслуговування інших органів внутрішніх справ, а також встановлено місце знаходження 1 безвісти зниклої особи.

Зусилля особового складу Южненського МВ щодо протидії наркозлочинності направлені, перш за все, на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності збувальників наркозасобів, запобігання витоку в незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, насамперед отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, з аптечних закладів, інших місць їх легального зберігання та реалізації.

Всього за звітний період викрито і задокументовано 26 кримінальних (за аналогічний період минулого року – 12) та 8 адміністративних правопорушень у сфері незаконного обігу нарковмісних речовин, а саме викрито 3 факти збуту наркотиків (4), 20 фактів зберігання нарковмісних речовин (8) та 1 зберігання прекурсорів (0).

Не менше уваги приділяється проведенню індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми мешканцями міста.

Так, за звітній період проведено 36 лекцій з педагогічними колективами та учнями загальноосвітніх шкіл м. Южне, які зібрали близько 570 присутніх та були присвячені державній програмі «Всеобучу», виконанню засад Закону України «Про освіту», протидії розповсюдженню наркоманії та алкоголізму у підлітковому середовищу, а також пропаганди здорового способу життя.

Наслідками вжитих профілактичних заходів стало загальне зниження кримінальних правопорушень (0 проти 2), вчинених неповнолітніми мешканцями міста.

На даний час на обліку перебуває 10 сімей, в яких знаходиться 14 неповнолітні дитини, які постійно відвідуються кримінальною міліцією у справах дітей спільно з представниками міськвиконкому та представниками учбових закладів.

Спільно зі службою у справах дітей Южненського міськвиконкому підготовлено інформацію на координаційні наради у відношенні дітей, що перебувають на обліку КМСД, які займаються бродяжництвом, жебрацтвом, вживають спиртні напої, а також схильних до правопорушень і злочинів.

За вказаний період службою КМСД разом із ССД міськвиконкому постійно відвідується 20 сімей, які стоять на обліку як неблагополучні з вказаними родинами проведено роз’яснювальну роботу та профілактичні бесіди, та попереджено, що у разі порушень умов виховання дітей їх буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

Усього за вказаний період працівниками КМСД Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області складено 6 адміністративних протоколів по ст. 156 ч. 2 КУпАП (реалізація н/л алкогольних та тютюнових виробів), 10 – по ст. 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей ), 6 – за ст. 178 КУпАП (вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв в громадських місцях), 2 – по ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), 6 – за ст. 175-1 КУпАП (паління у заборонених місцях), та по 1 – за ст. 180 КУпАП (доведення н/л до сп’яніння) та за ст. 180-1 КУпАП (порушення правил перебування н/л у розважальному закладі).

Не можна недооцінювати вагомість внеску дільничних працівників міліції та патрульної служби в забезпечення громадського порядку та спокою громадян, а також проведення індивідуально-профілактичної роботи з асоціальними верствами населення та такими особами, які потребують посиленої уваги з боку правоохоронців.

В місті постійно чи тимчасово мешкає не менше 32 тисяч осіб, та згідно до нормативних розрахунків навантаження на одного дільничного інспектора міліції складає близько 3-3,5 тис. мешканців.

Станом на 01.11.2014 року на профілактичних обліках Южненського МВ ГУМВС перебуває 432 особи, в тому числі 73 раніше судимих особи з непогашеною судимістю, 3 – адміннаглядних, 13 – раніше судимих, які формально підпадають під дію Закону України «Про адміністративний нагляд…» 19 осіб, які скоїли насильство у сім’ї та 57 – осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Профілактична робота із зазначеними верствами населення дає позитивні результати. Так, 17 викритих факти (2 кримінальних та 15 адміністративних) порушення правил адміністративного нагляду та своєчасно проведена робота з особами, у відношенні яких він був встановлений дозволила недопустити вчинення ними тяжких та особливо тяжких злочинів у відношенні життя та здоров’я, чи майнових інтересів мешканців міста.

Завдяки проведеній роботі щодо викриття фактів вчинення насильства в сім’ї та притягнення винних до адміністративної відповідальності (за ст. 173-2 КУпАП складено 15 протоколів) не допущено жодного факту вчинення тяжкого чи особливо тяжкого кримінального правопорушення на побутовому ґрунті.

Крім цього, станом на 01.11.2014 року дільничними інспекторами міліції виявлено та задокументовано 466 адміністративних правопорушень, в т.ч. за ст. 178 КУпАП (вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв в громадських місцях) – 256, ст. 175-1 КУпАП (паління у заборонених місцях) – 97, ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 20 та за ст. 160 КУпАП (торгівля у невстановленому місці) – 8.

Протягом десяти місяців 2014 року забезпечено охорону громадського порядку під час проведення 62 святкових заходів та 87 спортивних ігор, матчів та змагань з баскетболу, волейболу, тощо.

Працівниками патрульної служби викрито у порушенні адміністратив­ного законодавства 287 правопорушників, в тому числі адміністративного законодавства, в тому числі за ст. 178 КУпАП (вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв в громадських місцях) – 183, ст. 175-1 КУпАП (паління у заборонених місцях) – 70, ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 13.

З метою зменшення кількості кримінальних та адміністративних правопорушень, скоєних у громадських місцях, збільшення ефективності їх розкриття «по гарячих слідах» керівництвом міськвідділу спільно з виконавчим комітетом Южненської міської ради проводиться робота щодо подальшого розвитку системи відеоспостереження та підключення до неї всіх дворів та місць масового перебування громадян міста.

Помічник начальника Южненського МВ ГУМВС України

в Одеській області Онопрієнко С.В.

 
 
Яндекс.Метрика