Re:пост

joomla

Южненська міліція повідомила, що напад на Морозова не пов'язаний з його діяльністю

4 грудня на Василя Морозова невідомі вчинили напад біля його будинку. Його побили та нічого з цінних речей не взяли. Сам Василь Морозов пов'язує цей напад зі своєю  інформаційною діяльністю на телеканалі "Вільна хвиля", про що він розповів в інтерв'ю "Rе:пост".

15 грудня редакція "Rе:пост" отримала повідомлення від Южненського відділу міліції, в якому йдеться про те, що слідство не пов’язує напад на  Василя Морозова з його громадською чи політичною діяльністю.

"04.12.2014 року до чергової частини Южненського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що біля під’їзду у подвір’ї буд. 11 по віл. Приморській двоє невідомих б’ють чоловіка. Зранку наступного дня надійшло повідомлення з медичного закладу міста про надання допомоги Василю Васильовичу Морозову, активному громадському діячу та мешканцю міста. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

В місцевих та регіональних засобах масової інформації з’явилися непоодинокі публікації, в яких Василь Морозов пов’язував напад, скоєний на нього, з його політичною та громадською позицією. Слідчим підрозділом Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області проведено першочергові слідчі дії, результати яких не дають підстав пов’язувати вчинення зазначеного кримінального правопорушення з особою потерпілого.

Наразі слідство триває", - повідомляє СГЗ Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області.

 
 
Яндекс.Метрика