Re:пост

joomla

За кілька діб КП «Южненська паляниця» збільшила обсяг виробництва хліба в 1,5 рази

xleb_zayavka.jpg — 55.26 Kб

«Южненська паляниця» збільшила обсяг виробництва в 1,5 рази. За добу пекарі випікали 4 тонни хліба на добу. Зазвичай на южненській пекарні виготовляють по 2,5 тони. Різке збільшення попиту на продукцію «Южненської паляниці» пов’язано з тим, що через погіршення погодних умов в Южний привезти хліб не змогли інші пекарні. Крім того, жителі міста більше брали хлібу і через новорічні свята.

Хліб доставлявся у ті магазини, де машина підприємства змогла під’їхати. Були певні проблеми з деякими маленькими магазинами у дворах. Через нерозчищенні від снігу під’їзди, машина «Южненської паляниці»  не змогла дістатися до місця призначення. Проте, уся вироблена продукція потрапила на полиці інших магазинів.     

-          Всі заявки, які були по місту, ми виконали, там де змогли підвезти до магазину, - розповіла «Re:пост» Оксана Тимків, директор КП «Южненська паляниця» - Було двохразове постачання в «Копійку», два рази замовляло «АТБ».

Великі черги спостерігалися в магазині, що знаходиться в самій пекарні. Постійно підвозився хліб і в кіоски «Южненської паляниці», що розташовані по місту.

31 грудня і 1 січня южненський хліб змогли доставити в село Сичавка та селище Чорноморське. Проблем з постачання муки та інших складових на підприємство Южного для випікання хлібу не виникло. 31 січня «Южненська паляниця» отримала чергові 8 тонн муки. Цього достатньо аби тиждень випікати хліб.

І вже з 4 січня пекарі почнуть виготовляти Різдвяні калачі.  Їх цього року буде кілька видів. Дефіциту зі святковими виробами також не буде.

 
 
Яндекс.Метрика