Re:пост

joomla

Вибух газу в ізмаїльському кафе «У Фонтана» стався 11 січня. Постраждало дев'ятеро людей.

20150111160616.jpg — 25.89 Kб11 січня о 16:01 до служби порятунку «101» м. Ізмаїл надійшло повідомлення про те, що у кафе «У фонтана», яке розташовано на території Грецького скверу стався вибух, з послідуючим горінням.

Через п’ять хвилин на місце події прибули три пожежно-рятувальні відділення. О 17.34 пожежу було ліквідовано на площі 60 кв.м. Кафе, в якому постраждали дев’ять чоловік, працювало без дозвільних документів відповідності вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.  Інформація з офіційного сайту "odess.mns.gov.ua"  

В результаті вибуху балону з газом в кафе «У Фонтана» в центрі м. Ізмаїл постраждало 9 людей, з яких п’ятеро - працівники кафе, четверо – відвідувачі. 

                  

Троє працівників кафе знаходяться у важкому стані в реанімації: чоловік 1995 ріку народження, який працював мангальщиком отримав термічні опіки 80% тіла, жінки 1983 ріку народження та 1974, які працювали відповідно барменом і посудомийкою отримали термічні опіки 30 % та 40 % тіла. Ще одна жінка 1992 ріку народження, яка працювала офіціантом отримала термічні опіки 6 % тіла і кухар, чоловік 1992 ріку народження, отримав термічні опіки 8 % тіла. Серед постраждалих відвідувачів, три жінки і один чоловік, отримали опіки від 2 до 6 % тіла. Постраждалі знаходяться в Ізмаїльській центральній лікарні.

Ймовірна причина трагедії – витік газу з газового балону із послідуючим вибухом та горінням. Розпочато кримінальне впровадження за ознаками ч.1 ст| 270 КК України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). На місці події працює слідчо-оперативна група Ізмаїльського МВ ГУ МВС України в Одеській області.

Як з’ясувалось, кафе тривалий час було на реконструкції і відкрилось за місяць до Нового року. Органам
и державного нагляду ДСНС України в Одеській області об’єкт не перевірявся у зв’язку з мораторієм на проведення перевірок, згідно Закону України від 23.02.2012 № 4448-VI. Власник кафе не подавав декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, яку повинен подавати через Центр надання адміністративних послуг при органах місцевого самоврядування згідно ст. 57 Кодексу цивільного захисту України, (постанова КМУ від 5.06.2013 р. № 440), відповідно органи ДСНС про початок робіт проінформовані не були.

Джерело: "odess.mns.gov.ua" 

 
 
Яндекс.Метрика