Re:пост

joomla

Южненські міліціонери роздали жителям міста більше 700 візиток

IMG_2870-.jpg — 62.74 Kб

Одним з основних критеріїв оцінки роботи дільничних інспекторів міліції є реальний стан громадського порядку та криміногенної ситуації на території обслуговування, ефективність залучення до роботи щодо додержання правопорядку громадських помічників ДІМ, населення та громадських формувань.

З метою підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки в м. Южне, покращення думки громадян міста про діяльність міліції, та налагодження належної взаємодії з населенням у період з 02 по 31 січня 2015 року на території м. Южне проводиться ряд профілактичних заходів, пов’язаних з відвідуванням помешкань громадян, а саме:

-  проведено поквартирний обхід 324 квартир та вручено 720 візитних карток (на яких зазначено номера телефонів чергової частини Южненського МВ – 102, 750-74-01, а також дільничного пункту міліції, адреса знаходження, П.І.П. дільничного інспектора міліції, що обслуговує територію мешкання громадян, та часи прийому). В місцях масового перебування громадян було розміщено інформацію про місце знаходження ДПМ, дні та часи прийому громадян;

-  здійснено перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які надають житлові послуги, ринки та автостанцію м. Южне;

-  проведено профілактичну роботу з раніше судимими особами, асоціальними сім’ями;

-  здійснено перевірки автомагазинів, гаражних кооперативів.

Під час проведення профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Візит» особливу увагу було приділено пенсіонерам та особам похилого віку, з якими проведено профілактичну роботу щодо особистої безпеки та запобігання вчиненню проти них насильницьких або майнових злочинів, та попередження скоєння будь-яких кримінальних чи адміністративних правопорушень відносно пенсіонерів.

У проведення профілактичних заходів, пов’язаних з відвідуванням помешкань громадян залучено чотири дільничних інспекторів міліції, один співробітник КМСД, п’ять громадських помічників ДІМ, члени громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону „Правопорядок”, п’ять курсантів Одеського національного університету внутрішніх справ.

За результатами проведення буде проведено анкетування мешканців міста з метою вивчення громадської думки про діяльність міліції.

Сектор громадських зв’язків
Южненського МВ ГУМВС
України в Одеській області

 
 
Яндекс.Метрика