Re:пост

joomla

Южненська міліція повідомляє про посилення охорони громадського порядку

В зв’язку з проведенням на території області профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію та утримання криміногенної обстановки, попередження її ускладнення через проведення антитерористичних заходів, органи та підрозділи внутрішніх справ Одещини переведено на посилений варіант несення службової діяльності.

 

Так, з 24.01.2015 та до особливого розпорядження на території м. Южне проводяться заходи щодо посилення громадського порядку та безпеки громадян на вулицях та інших громадських місцях міста.

З цією метою збільшено кількість нарядів з охорони громадського порядку у денний та нічний час, маршрути яких наближено до місць значного скупчення людей. Члени нарядів діють з дотриманням заходів особистої безпеки та в межах законодавства України; проводять перевірку документів у осіб, які ведуть себе підозріло та зухвало, складають адміністративні протоколи щодо правопорушників.

Прохання до всіх гостей та мешканців міста з порозумінням віднестися до заходів, які вживаються керівництвом міськвідділу щодо виконання поставлених завдань.

За всіма фактами порушення працівниками міліції дисципліни і законності під час несення служби звертатися до чергової частини чи керівництва Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області для проведення службових розслідувань та вжиття відповідних заходів реагування.

Сектор громадських зв’язків
Южненського МВ ГУМВС
України в Одеській області

 
 
Яндекс.Метрика