Re:пост

joomla

Южненці масово переходять на обслуговування в "Ощадбанк"

IMG_5019.JPG — 53.45 Kб

Южненці звернулися до редакції сайту "Re:пост" аби розповісти про черги у касу "Ощадбанку". Кажуть, що у інших відділеннях чи банкоматах інших банків є проблеми із вчасним зняттям грошей та обміном валюти.

Можливості отримати пенсію та зарплатню у державному банку більша, як свідчать южненці. Працівники ОПЗ та порту "Южний" теж переходять на обслуговування у цьому відділенні в Южному.

Ми вирішили дослідити як виглядають черги та що відбувається у южненському "Ощадбанку". Дійсно - у приміщенні спостерігалася черга.

Керівник одного з відділень "Ощадбанку" у Южному, Андрій Черкаський, розповів нам про ситуацію в банку. Він сказав про те, що кількість клієнтів у відділенні в останні дні зросла у десятки разів:

- Такая тенденция по всем отделениям, находящимся даже не в Южном. Такая тенденция по всей стране. В десятки раз. Если бы вы пришли в декабре - было бы намного более свободно у нас. Сейчас, также, увеличилось количество юридических лиц.

Скільки можна купити доларів сьогодні?

 - Я не готов сегодня ответить на этот вопрос. Вот именно сегодня не могу ответить. Вчера мы продавали валюту в режиме "Нацбанка"  - в эквиваленте не больше 3000 гривен в одни руки. На сегодняшний день не могу сказать. 

Який курс долара сьогодні? Кажуть, що меньш ніж вчора?

- На сегодняшний момент курса у нас нет... сегодня мы доллары не продаем. Продаем в обмен на купленные. Если люди пришли, допустим, переводами, депозит - валюту они получат. Просто людям с улицы продать валюту, к сожалению, пока нам не сдали, мы не продадим.

Коли ваш банк почав працювати з ВАТ ОПЗ?

- С ОПЗ мы заключили договор года три-четыре назад. В конце 2014 года ОПЗ взял у нас кредит в размере 5 млрд. гривен.

Також Андрий Черкаський розказав про те, що обсяг роботи зараз у відділенні такий великий, що співробітники уходять до дому після 20.00. Планують розширювати колектив, адже не вистачає спеціалістів. У Южному три відділення державного банку, по вулиці Леніна, 16, Леніна, 22 та Новобілярській, 24.

 
 
Яндекс.Метрика