Re:пост

joomla

Флешмоб в Южному: несподіване виконання гімну України. В "Копійці" слухати гімн не схотіли

Співочий флешмоб влаштували учні та вчиталі  НВК імені В.Чорновола. До них приєдналися випускники та волонтери.

Гімн України заспівали діти біля ТЦ «Плаза», а також на проспекті  Леніна.

Акція відбувалася в той час, коли  южненці поверталися з роботи з ОПЗ та порту Южний.

 

Присвячений такий флешмоб був 200-ій річниці з дня народження композитора державного гімну України – Михайла Вербицького.

Діти підготували до цього дійства плакати та вбралися у національний одяг із прикрасами.

«Rе:пост» проводив пряму трансляцію в інтернет з місця подій. Спочатку діти співали на вході в ТЦ «Плаза», потім вирішили зустріти портовчан на зупинці на проспекті і заспівати їм гімн України, завершальним місцем проведення акції стала середина проспекту Леніна.

Запис прямої трансляції:Організатори спершу мали намір проводити  флешмоб у залі супермаркету «Копійка».  Співати у публічному місті, звісно, законом не заборонена, так само як і знімати. Але через те, що в акції беруть участь маленькі діти, організатори вирішили попередити адміністрацію «Копійки». Проте ті їм відмовили надати згоду, розповіли організатори акції.

Тож, аби не наражати дітей на неприємні моменти та задля уникнення скандалу, вирішили, поки що, відмовитись від ідеї провести цей флешмоб у цьому супермаркеті.

Діти та дорослі чекали від перехожих, що бодай хтось приєднається до виконання гімну спонтанно. Але такого не сталося в Южному. Учасники акції вважають, що це через те, що в нашому місті не звикли до подібних неочікуваних заходів.

Деякі люди зупинялися і слухали, але більшість проходила повз.

Дітей це не дуже засмутило, хоча вони і очікували на увагу. Але більше їм сподобався сам процес.

 В кінці заходу організатори дітей пригостили цукерками.

10 березня пройде масове виконання державного гімну на честь Дня народження Тараса Шевченка. Участь в акції візьмуть всі школи.

 
 
Яндекс.Метрика