Re:пост

joomla

Южненський конвой затримав розшукуваного за пограбування чоловіка

Наприкінці листопада 2013 року невідома особа пошкоджувала дзеркала та бокове скло припаркованих у дворах автівок. За вказаним фактом було розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст.194 (умисне пошкодження або знищення майна) КК України.

При проведенні розшукових дій працівники міськвідділу вийшли на слід раніше судимого 46-річного жителя міста, у якого днями мав відбутися суд за вчинення пограбування 19-річної дівчини. Але підозрюваний на суд не з’явився, а, навпаки, залишив місце постійного мешкання та вів безпритульний спосіб життя на території обласного центру. За ухилення від явки до суду чоловіка оголосили у розшук.

Як пояснив заступник начальника відділу Павло Парфеніє, працівники Южненського міськвідділу, на чолі зі старшим інспектором сектору охорони громадського порядку капітаном міліції Сергієм Кірічевським, вирушили в конвой. По маршруту пересування в Одесі вони помітили чоловіка, схожого на розшукуваного. Останній повільно йшов по трамвайній колії, закутавшись у шапці та шарфі, та сильно здивувався, коли його впізнали й затримали.

Наразі затриманому прийдеться відповідати за свої дії за законом. За пограбування судом йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк чотири роки з моменту затримання.

Кримінальне провадження за фактом пошкодження майна найближчим часом буде передано до суду, тож чоловікові доведеться нести ще й майнову відповідальність перед потерпілими.

Южненський МВ ГУМВС

України в Одеській області

Фото: Автопортал

 
 
Яндекс.Метрика