Re:пост

joomla

Южненські управлінці показали дорогу «Одеса-Южне» представникам Кабінету міністрів

odessa_yuzniy_zayavka.jpg — 23.54 Kб

Управлінці з Южного розповіли про стан дороги «Одеса - Южне» представникам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. 25 березня в Київ з Южного направилася ціла делегація. До складу офіційної групи увійшли представники управління житлово-комунального господарства, управління економіки та керівники комунальних підприємств міста. Питання дороги було одним з ключових.

Дорога «Одеса-Южне» має статус міжнародної. Про це у офіційному листі зазначили представники управління економіки. 26 березня делегації з Южного вдалося поспілкуватися з представниками Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Управлінці показали одному з заступників міністра фотографії траси. Побачене вразило високопосадовців.

-  Відбулася хороша, особиста зустріч. Лист потрапив в першу канцелярію Кабінету міністрів і ми сподіваємося, що вдасться вирішити цю проблему, - Наталя Гнєушева, начальник управління економіки Южненського виконкому.   

Лист представники Южного написали на Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і додали до нього роздруковані фотографії проблемних ділянок дороги. У зверненні також зазначено, що по цій трасі щоденно пересувається близько 10 000 чоловік. «Дорога «Одеса-Южне» М-28 є головним сполученням не тільки від Южного до Одеси, але й основним з’єднуючим шляхом для підприємств Григорівського промислово-транспортного вузла» - йдеться в листі. Також зазначено, що по цій дорозі щоденно їздять студенти, які навчаються в Одесі.  

-   Ця дорога – міжнародна дорога державного значення. Якщо вона визначена як «дорога державного значення», на неї гроші можуть виділятися лише з державного бюджету – розповіла начальник управління економіки Наталя Гнєушива – З державного бюджету на область, на «Укравтодор» сума виділена. Але ці гроші передбачені лише на мілкий ямковий ремонт. Але на цій дорозі потрібно провести капітальний ремонт, бо на ній є такі ділянки, де взагалі немає асфальтного покриття.

По поверненню в Южне, управлінці  планують також звернутися з листом до підприємств, на які щоденно йде важкий транспорт. Адже, для позитивного вирішення питання з проведенням капітального ремонту дороги, необхідно вирішити і проблему стоянки фур, зауважили в управлінні.

Повний текст звернення:

 
 
Яндекс.Метрика