Re:пост

joomla

Міський голова Южного пропонує об’єднати землі від Южного до ОПЗ

IMG_7654.JPG — 52.77 KбВ Одеській обласній адміністрації збирають пропозиції щодо розвитку територій області. 29 квітня спеціальна комісія вислуховувала пропозиції міських голів. Зустріч проводилася з мером кожного міста окремо. Володимир Новацький запропонував об’єднати землі від Южного до Одеського припортового заводу.

До складу спеціально створеної комісії входять представники структурних підрозділів обласної адміністрації та депутати обласної ради, розповів «Re:пост» Южненський міський голова. В цілому – це близько 15 спеціалістів. Завдання цієї комісії – вивчити пропозиції представників міських, районних, селищних та сільських ради щодо адміністративно – територіальної реформи.

Володимир Новацький пропонує зробити в Южному адміністративний центр і об’єднати  Сичавку, Візирку, Нові Біляри разом з промисловою зоною. На розгляд комісії була надана письмова інформація та карта.  

-  Територія від Южного до припортового заводу зараз розірвана. Її потрібно об’єднати, - розповів Южненський міський голова. В основу ставиться інфраструктура, це: лікарні, поліклініка, школи, дитячі садки. Такий населений пункт може бути за головний. У нас все це є.

Водночас, Володимир Новацький говорить, що наполягати на такому розвитку території не має наміру. Громади повинні самі визначати, за яким планом їм розвиватися. Щодо перенесення служб з Южного до Комінтернівського - міський голова запевнив, що зворотного процесу не може бути. Входження Южного до Комінтерновського району не розглядається.

- Це нова адміністративно-територіальна реформа, - відповів Володимир Новацький – Комісія зараз збирає пропозиції і бачення від всіх, а потім буде приймати рішення.   

Нагадуємо, курс на децентралізацію влади був заявлений лідерами країни у 2014 році. В рамках цієї програми було проведено семінари та тренінги з представниками місцевих органів влади, в тому числі і в Южному. Зараз триває активна фаза вивчення пропозицій адміністративно-територіальної реформи на місцях.

 
 
Яндекс.Метрика