Re:пост

joomla

В Южному на честь Дня пам’яті та примирення провели спільний молебень (фото, відео)

moleben_zayavka.jpg — 38.07 Kб

В Южному 8 травня відбувся спільний молебень на честь Дня пам’яті та примирення. На площі, біля пам’ятника, молилися за загиблими у Другій світовій війні та воїнами, які загинули, захищаючи сучасну Україну. Молебень провели настоятелі  чотирьох церков міста, крім УПЦ Московського патріархату.

Спільний молебень провели настоятелі Української православної церкви київського патріархату, греко-католицької, римо-католицької та баптистської церков. За нашою інформацією, священнослужителі УПЦ Московського патріархату відмовилися брати участь у заході, присвяченому пам’яті загиблих героїв другої світової війни та сучасної України.

Молебень проходив у супроводі хору під керівництвом Володимира Петровського.  На акцію пам’яті прийшли держслужбовці  та інші жителі міста. У багатьох на одежі був пристебнутий офіційний символ перемоги в Україні – червоний  мак. По завершенню спільного молебну, присутні поклали квіти до пам’ятнику.

Правопорядок під час молебну забезпечували співробітники Южненського міського відділу міліції. Порушень під час акції пам’яті зафіксовано не було.

 
 
Яндекс.Метрика