Re:пост

joomla

Увага! Юридичним організаціям необхідно ТЕРМІНОВО здати документи в реєстраційну службу

reestrator_zayavka.jpg — 38.69 Kб

Юридичні особи мають терміново подати реэстраційну картку форму 4 державному реєстратору. Документи приймаються до 25 травня (крім четверга). На сьогоднішній день форму принесли лише 70 підприємств. Взагалі ж у Южному близько 500 таких організацій. Виключення складають комунальні, державні підприємства та політичні партії.

Організації, які ще не подали реєстраційну картку форму 4, мають поспішати. Адже реально на те, аби здати документи є два дні – середа та п’ятниця. У четверг здати документи не вдасться через те, що 21 травня южненський реєстратор буде у відрядженні.

За невчасне подання відомостей передбачено немалий штраф. Сума коливатиметься від 5,1 тисяч до 8,5 тисяч гривень.  Законом не передбачено виключення навіть для організацій, які не ведуть фактичної господарської діяльності, громадських організацій, ОСББ.

У реєстраційній картці форми 4, яку необхідно подати, основна інформація стосується засновників організації та фактичного власника. Тому заповнити необхідно першу і четверту сторінку. Данні потім будуть внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Форму можна «скачати» з сайту Державної реєстраційної служби України за цим посиланням: http://www.drsu.gov.ua/show/93

Більше інформації про мету збору даних можна отримати  за цим посиланням: http://yuzhny.just.odessa.gov.ua/300-schodo-viznachennya-kncevi.....

Як будуть виглядати ці відомості в ЄДР можна подивитись на сайті Мін’юсту, сформувавши безкоштовний витяг https://usr.minjust.gov.ua/

Отже, здати реєстраційну картку форму 4 необхідно до 25 травня державному реєстратору реєстраційної служби Южненського міського управління юстиції, який знаходиться в приміщенні в «Центр надання адміністративних послуг», який знаходиться за адресою вул..Новобілярська,24.

Довідки за тел. 2-05-41, 2-00-98 

 
 
Яндекс.Метрика