Re:пост

joomla

Міліція спільно зі співробітниками новоствореної поліції збираються ловити шахраїв в Южному

miliciya2_zayav.jpg — 27.65 Kб

Охорона громадського порядку та безпеки громадян на вулицях та інших громадських місцях під час курортного періоду – пріоритет міліції Одещини вже зараз.

Наближається літо! Літо – пора року, коли більшість людей замірковується над відпочинком, обирають спосіб і місце його проведення, накопичують кошти на витрати, які з цим пов’язані.

Не залишаються «на узбіч» особи, які намагаються нечесно накопичити гроші та пожити за рахунок інших. Саме ця пора року приваблює найбільшу кількість шахраїв та крадіїв на територію Причорномор’я. Кожен з них намагається скористуватися настроями відпочиваючих, викрасти або виманити кошти у людини, яка погодиться на їх, іноді, авантюрні пропозиції та угоди.

З метою запобігання вчинення таких правопорушень, – на території Одеси, в курортних та напівкурортних районах області будуть нести службу патрульні наряди міліції та новоствореної поліції.

Але, шановні мешканці та гості Одеської області, поставити співробітника правоохоронних органів на кожному кроці неможливо, а ось спонукати людей своєчасно повідомляти про підозрілих осіб, предметах хоча б у своєму під'їзді, у дворі цілком реально.

Крім того слід пам’ятати декілька правил, які можуть, в певній мірі, забезпечити безпеку вашим майновим інтересам:

-  не тримайте гроші разом з документами, або в задній кишені брюк;

-  не носіть великі суми грошей;

-  не перераховуйте грошові кошти на вулиці і не розмінюйте їх незнайомим людям;

-  звертайте увагу на оточуючих, коли знімаєте в банкоматах великі суми грошей;

-  не виходьте на вулицю в нетверезому вигляді;

-  у громадському транспорті будьте уважні в товкучці, звертайте увагу на осіб, що намагаються щільно наблизитися до Вас;

-  якщо знімаєте верхній одяг у громадському місці – виймайте цінності з кишень;

-  тримайтеся подалі і не розмовляйте з категорією людей, яких Ви можете запідозрити у шахрайських діях;

-  в темний час доби не ходіть поодинці по темних дворах, парках та ін. місцях.

Якщо Ви стали жертвою правопорушення або дізналися про підготовку окремих осіб, чи груп до вчинення протиправних дій, – просимо Вас негайно повідомити про це до найближчого відділку міліції, або за телефоном чергової частини: 102

Южненський МВ ГУМВС
України в Одеській області

 
 
Яндекс.Метрика