Re:пост

joomla

В школах Южного відлунали останні дзвоники (фоторепортаж)

dzvoniki_zayavka.jpg — 42.16 Kб

Свято останнього дзвоника відбулося в Южному 29 травня. Понад 3 тисячі учнів зібралися у дворах своїх шкіл на урочисту лінійку.  Навчальний заклад підготував оригінальний сценарій свята. Привітати школярів з закінченням навчального року прийшли учителі, батьки та представники місцевого самоврядування.  

Южний цього року має 243 випускників. Серед них – 14 медалістів, які підтвердили свої медалі під час незалежного тестування, зауважила начальник управління ОКМП Майя Наконечна. Особлива увага на урочистих лінійках приділялася саме випускникам.

Попри закінчення навчального року, більшість учнів ще будуть відвідувати свої школи. Дев’ятикласники складатимуть іспити.  Учні середніх та старших класів мають проходити практику, яка триватиме з 2 по 15 червня.

Фоторепортаж.

ЗОШ №1:

НВК №2:

Євген Ігнатовський, заступник міського голови, розповів, що Ігор Синячов був директором його школи. На фото: Євген Ігнатовский подарував Ігорю Синячову невеличкий сувенір, як знак поваги до директора, який 40 років тому випускав його зі школи.

НВК ім.В.Чорновола:

P.S. Авторська школа Миколи Гузика свято останнього дзвоника не проводить.

 
 
Яндекс.Метрика