Re:пост

joomla

Южненці скаржаться на кишкові розлади через морську воду. СЕС відповідає, що вода нормальна.

More.jpg — 55.21 KбДо редакції «Re:пост» почали надходити скарги выд жителів та гостей Южного про високу кількість шлункових отруєнь в місті. Причиною, як вважають люди, стала морська вода.

Останній резонансний випадок стався з групою дітей, яких доставили до Одеської інфекційної лікарні, коли вони перебували на відпочинку у авторській школі Гузика. Ця інформація викликала жваве обговорення в соціальних мережах. Як свідчать користувачі, саме перебування на пляжі стало загрозою для здоров'я їх близьких.

 


«Re:пост» надіслав інформаційний до Комінтернівського міськрайонного відділу лабораторних досліджень, який знаходиться в Южному і контролює стан морської води. Журналісти поставили запитання, щодо рівня вірусних захворювань Южного, у порівнянні з минулим роком та станом питної і морської води.

Спеціалісти надіслали відповідь, у якій йдеться, що питна вода у Южному відповідають нормативам і гостам. Перевірку морської води лаборанти здійснюють щотижня. З початку літа 2015 року жодних відхилень від норм зафіксовано не було. Морська вода, за результатами аналізів, загрози здоров’ю людей не представляє.

Проте цього року дійсно спостерігається ріст захворюванності на гострі кишкові інфекції. Були зареєстровані випадки сальмонельозу та гастроентероколітів. На разі, джерело інфекцій не встановлено. Спеціалісти відзначають, що факторами передачі захворювань на ГКЗ (гострі кишкові захворювання) можуть бути питна вода, морська вода, харчові продукти. 

Співробітники СЕС відзначають, що одним з серйозних факторів погіршення санепідем ситуації у Южному, стала відсутність обов’язкових перевірок підприємців, які займаються реалізацією продуктів харчування.

Далі повний текст відповіді, який «Re:пост» отримав з відділу лабораторних досліджень:

"За 7 місяців 2015р. по м. Южне захворюваність населення на  гострі кишкові інфекції виросла на 28,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2014р. Захворюваність дітей віком до 18 років виросла на 18,1 %.

Реєструвались сальмонельоз  (захворюваність як і минулого року так за 7 місяців 2015р. на однаковому рівні - по 2 випадки ) та гастроентероколіти , за рахунок яких  виросли  показники захворюваності (89 випадків проти 63 в минулому році). Факторами передачі захворювань  на ГКЗ можуть бути питна вода, морська вода, харчові продукти. 

З метою контролю за станом довкілля Южненським міським лабораторним відділення Комінтернівського міськрайонного відділу лабораторних досліджень постійно проводяться моніторингові дослідження  за станом питної , морської води та харчових продуктів.

Питна вода для лабораторних досліджень відбирається у затверджених точках відбору в кількості 5 зразків на місяць. Вода відповідала вимогам НД.

Морська вода щотижнево досліджується на мікробіологічне забруднення. У всіх зразках, які відібрані в 2015році  показник колі-індекса склав 500 колонієутворюючих одиниць в 1 куб дм води, а в 2014 році коливався в межах 500-600 одиниць  при нормі 1000 одиниць, тобто  вода морська  відповідала  вимогам нормативних документів.

Крім того, морська вода згідно вимог постійно, в період з 01 червня по 01 жовтня, щотижнево досліджується на наявність  холерних вібріонів.  Станом на 31.07.2015р.  при лабораторному дослідженні води морської холерні вібріони не виділені , але  у зразках,  які відібрані 06.07.15р. та 20. 07.15р.   виявлені  неаглютинуючі холерні вібріони так звані НАГ-Ігрупи по Хейбергу. 

Щодо лабораторних досліджень харчових продуктів, ситуація склалась несприятливою.

В зв’язку з відсутністю перевірок  підприємств, установ та організацій, фізичних - осіб підприємців,  зразки харчових продуктів для лабораторних досліджень не відбираються.

Вся відповідальність за якість харчових продуктів  покладена на виробника. Згідно п.4.1. Державних санітарних правил і норм « Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування» виробник зобов’язаний не рідше 1 раз на місяць  проводити виробничий лабораторний контроль виготовлених харчових продуктів, напівфабрикатів, води, об’єктів довкілля в лабораторіях, які мають відповідну акредитацію, згідно укладеного договору. Але виробники ігнорують вимоги  нормативних документів, не укладають договори,  тому  виробничий контроль харчових продуктів на даний час  проводиться незадовільно".

 

 

 
 
Яндекс.Метрика