Re:пост

joomla

В Южному два дні гучно відзначатимуть національні свята. Програма заходів 23 и 24 серпня

Місто Южне активно готується до зустрічі національних свят. Програма для жителів та гостей обіцяє бути насиченою та яскравою.

Окрім тих заходів, які вже відзначено у афіші, відвідувачів центральної частини міста чекатимуть деякі сюрпризи.

23 серпня. День державного Прапора України

Вперше в історії міста щорічне урочисте підняття Прапора на честь свята відбудеться у сквері Тараса Шевченко. Там буде встановлено міський флагшток, якого раніше не було. В попередні роки Прапор підіймали на флагштоку ФСК «Олімп».

Церемонія і урочистості розпочнуться о 10.00. За десять хвилин до цього з площі Перемоги до скверу вирушить хода із великим прапором.

Об 11.00 у парку «Приморський» відкриється історична експозиція «Кошарське городище» .

О 19.00 на площі біля Палацу культури «Дружба» розпочнеться фестиваль «ЮЖіК», що розгортається як «Южне і компанія».

У фестивалі візьмуть участь болгари, греки та угорці. Представники цих народів привезуть із собою народні фольклорні пісні та танці, аби поділитися своєю культурою із южненцями.

Гості з Болгарії та Греції беруть участь у програмі за підтримки культурного фонду Європейського Союзу.

З Угорщини до нас приїдуть жителі міста Кьорменд, яке є побратимом нашого Южного. Із дружнім візитом цього року до Кьорменду приїжджала делегація з Южного, також на національне свято. Тоді южненці нагодували угорців борщем та канапками із салом. У відповідь жителі Кьорменда пригостять українців гуляшем.

На фестивалі, із традиційною ярмаркою на підтримку наших бійців в АТО, будуть збирати кошти волонтери «Армії – HELP». Дівчата будуть готувати український борщ та ще деякі кулінарні сюрпризи чекають на відвідувачів.

24 серпня. День Незалежності України

Програма розпочнеться з 19.00 на ганку Палаца культури. Спочатку розважатимуть малечу, потім виступатимуть колективи ПК «Дружба».

О 20.00 відбудеться патріот-акція. Всіх, хто прийде на святкування в національному одязі, у вишиванці, або із символікою, запрошують об’єднатися у ланцюг. Організатори мають намір порахувати всіх людей в ланцюгу задля встановлення в майбутньому власних рекордів.

О 21:30 на головній площі міста розпочнеться концерт рок-гурту «Be My Guest». Виступ супроводжуватиметься лазерним шоу.

 

Салютів та фейєрверків не буде.

 
 
Яндекс.Метрика