Re:пост

joomla

В Южному скоро з’явиться нова вулиця

doroga_zayavka.jpg — 39.31 Kб

В Южному ведеться будівництво дороги по новій вулиці. Проїзна частина буде повністю устелена плиткою і проходитиме вздовж СК «Олімп» до вулиці Приморської. Поки що нова вулиця не має назви. Але ввести в експлуатацію дорогу планують на День міста.

Нова дорога матиме 500 метрів в довжину, понад 7 метрів – в ширину, з однієї сторони буде пішохідна частина в 1,5 метри. Верхня частини дороги, що проходить вздовж спортивного комплексу, вже була зроблена раніше Одеським припортовим заводом.  Зараз будівельники викладають плитку на 200-та метрах проїзної частини, що веде вниз до вулиці Приморської.

-   Ця вулиця розгрузить проспект Григорівського десанту. Тут, за Палацом культури і далі за Будинком моряків люди самі собі зробили вулицю і по ній переїжджали.  Зараз ми цю вулицю «узаконимо». Цю частину ми будуємо з плитки. Це фінансово більш ефективно і економічно. Тому що асфальт сьогодні дорожче, ніж плитка, - розповів міський голова Володимир Новацький журналістам.

Будівництвом дороги займається фірма «Дорсервіс». Земельні роботи були здійсненні Одеським припортовим заводом. З бюджету на дорогу передбачено понад 1 мільйон гривень. Робоча назва проекту «вулиця 3-А». Зараз у другому мікрорайоні ведеться будівництво і по проїзній частині активно пересувається вантажний транспорт.

- Весь грузовой транспорт мы планируем пустить по временной дороге, по которой ездит  «ЮгИнвест». И ЖСК «Морской» могут провести с ними переговоры и осуществлять вывоз грунта и подвоз материала на свою строительную площадку. На дорогу установлен высокобортовой камень, забито бетонное основание и грузовой транспорт сюда уже не заедет, - рассказал начальник отдела капитального строительства Александр Губка.  

Здати дорогу планується на День міста, 26 вересня. Далі на цій ділянці продовжаться роботи з благоустрою. Дорога матиме двосторонній рух, буде розмітка і знак «Поступися дорогою». Освітлення на цій ділянці буде встановлено наступного року.

 
 
Яндекс.Метрика