Re:пост

joomla

25 вересня 2015 року спливає строк подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи

reestrator_zayavka.jpg — 29.49 Kб

Юридичні особи, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, повинні подати державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомості про своїх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) до 25 вересня 2015 року.

Від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) звільнено: релігійні організації,  державні та комунальні підприємства, політичні партії, юридичні особи, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).

У разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера),  подаються відомості про його відсутність

Закликаємо не відкладати з подачею відповідної інформації до останнього моменту, адже це може призвести до черг та незручностей.

Державному реєстратору необхідно подати реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (форма №4) за адресою: м. Южне, вулиця Новобілярська 24/3, телефон (04842) 20098, (04842) 20541.

 

Державний реєстратор

сектору державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,

легалізації об'єднань громадян та засобів масової інформації

Южненського міського управління юстиції Одеської області    А.В. Висоцька

 
 
Яндекс.Метрика