Re:пост

joomla

На сайті «Радіо Свобода» з’явилася інформація про Ольгу Комарову – стипендіата Regional Reporting Fellowship program

komarova_zayavka.jpg — 28.40 Kб

Ольга Комарова, журналіст сайта «Re:пост», переїхала до столиці. З 2 листопада вона почала працювати на Радіо Свобода. У Києві Ольга Комарова перебуватиме щонайменше 8 місяців. Стільки триватиме програма, завдяки якій южненська журналістка матиме змогу працювати в одному з найбільших медіа-холдінгів України.   

У конкурсі на стипендіальну програму Радіо Свобода Regional Reporting Fellowship знову перемагає журналіст з Одеського регіону, пише сайт Радіо Свобода. Ольга Комарова, журналістка з міста Южного, стала переможницею в конкурсі і, за умовами стипендії, наступні вісім місяців буде працювати у київському бюро Радіо Свобода.

Стипендія дає переможцеві можливість розробляти текстові і мультимедійні матеріали і допоможе учаснику поглибити журналістські знання, розвинути навички і познайомитися з принципами функціонування незалежних ЗМІ. Стипендія також передбачає стажування у штаб-квартирі Радіо Свобода у Празі.

Конкурс на стипендію Regional Reporting Fellowship program організовує другий рік поспіль. Ця ініціатива Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода спрямована на підтримку незалежних ЗМІ в Україні, Вірменії, Білорусі й Молдові.

Нагадуємо, Ольга Комарова є одним з засновників сайту «Re:пост». Електронне видання три южненські журналістки – Ольга Годовенко, Наталя Мізюкіна і Ольга Комарова, створили у 2013 році. За цей час на сайті було опубліковано 16529 мультимедійних статей, де авторами текстів, фото та відео часто були самі журналісти.  

Колектив сайта «Re:пост» разом з активістами міста привітали Ольгу Комарову під час ефіру online –студії напередодні її від’їзду – 30 жовтня. Ми бажаємо колезі професійних перемог, натхнення та успіхів у здійсненні намічених планів.

  

Джерело: Радіо Свобода

 
 
Яндекс.Метрика