Re:пост

joomla

Южний матиме поліцію з шерифами та детективами, а керуватися буде з Комінтернівського (оновлено)

Golovna_ment.jpg — 57.17 KбЗгідно закону України «Про Національну поліцію» 7 листопада по всій країні починається перетворення органів внутрішньої справ на поліцію. З часом з’являться шерифи, замість слідчих детективи, та на третину зменшиться кількість правоохоронців.

В Южному, за нашою інформацією, штатний розклад буде змінено з 70 до 50 працівників. Переатестація міліціонерів на поліцейських триватиме 4 -  5місяців. За цей час планується проведення люстрації в керівництві. Але поки що відділ працюватиме без особливих змін.

За останнєю інформацією, яка з'явилася щойно на сторінці у Фейсбук, вже є офіційна назва южненського відділу поліції та співробітники написали заяви із проханням перейти до лав Національної поліції.

Інформація про перші зміни зявилася на фейсбук-сторінці южненської міліції, яка тепер вже носить назву - "Южненська поліція".

          12208191_788235401287698_943896183_n.jpg — 28.59 Kб

Протягом 4-5 місяців співробітники міліції будуть переатестовані у поліцейських. Згідно закону, правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України, мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України «Про Національну поліцію».
Також зовнішній вигляд поліцейських лишиться для українців звичним протягом невизначено терміну, але нова форма все ж таки має з’явитися. Це за інформацією офіційного сайту Міністерства внутрішніх справ України.

Першим про зміні у структурі міліції, у гумористичному тоні, написав на своєму Фейсбуці міністр МВС України - Арсен Аваков:

Avakov.jpg — 47.02 Kб

У Южному, за інформацією з неофіційних джерел, реформа об’єднає разом поліцію і рятувальників, формуючи рятувальний загін. Всі співробітники міліції, які пропрацювали в органах внутрішніх справ від 5 років – претенденти на звільнення. Керувати відділом поліції Южного буде начальник відділення та його заступник, але головний центр перейде до Комінтернівського, де має створитися Комінтернівський районний відділ поліції.
Офіційних підтверджень цієї інформації поки, що немає, але реформа розрахована на неформальну зміну, тому слід очікувати повного перетворення системи.
З 9000 співробітників міліції в Україні, в поліції залишаться 6 000 правоохоронців.

 
 
Яндекс.Метрика