Re:пост

joomla

Южненська поліція попереджає про неприпустимість незаконної торгівлі ялинок та піротехніки

yolka_zayavka.jpg — 72.46 Kб

З метою запобігання у передноворічний період порушенням законодавства, пов'язаним із незаконною вирубкою, перевезенням, реалізацією лісових насаджень без відповідних бірок зі штрих-кодом.

За незаконну вирубку і пошкодження дерев і чегарників, знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах громадяни караються штрафом у розмірі від п’яти до десяти, посадові особи – від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (адміністративна відповідальність, ст 65 КУпАП).

Кримінальна відповідальність за ст. 246 КК України – незаконна порубка лісу – передбачає штраф від п'ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією незаконно добутого.

Також співробітники поліції попереджають, що реалізація піротехнічних виробів може здійснюватись тільки в  спеціалізованих магазинах з дотриманням всіх правил та норм, встановлених діючим законодавством. За недотримання вимог, встановлених ст. 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів ) тягне за собою накладання штрафу у розмірі від тридцяти п'яти до шестидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням в період Новорічних та Різдвяних свят бути обережними по відошенню до себе та своїх близьких, дотримуватися правил безпеки при використанні феєрверків, не залишати піротехнічні вироби без догляду та не довіряти їх дітям.

Южненське відділення поліції

 
 
Яндекс.Метрика