Re:пост

joomla

В Южному з’явилася патріотична ялинка з тризубом на верхівці

yal_hatriot_zayavka.jpg — 53.99 Kб

Ялинка, прикрашена у патріотичному стилі, з’явилася напроти гуртожитку Одеського припортового заводу. Вночі  новорічна красуня сяє синіми вогнями, а на верхівці, замість традиційної зірки, - жовтий тризуб.

Патріотична ілюмінація біля гуртожитку ОПЗ з’явилася напередодні новорічних свят минулого року. Спочатку в кольори національного прапору були прикрашені дерева. І вже цього року до патріотичного ансамблю додалася ялинка.

Жовто-блакитна ілюмінація є і біля інших соціальних об’єктів припортового заводу. Навколо Палацу культури «Дружба» святкові гірлянди на ялинках комбінують у кольорах українського прапору. Біля ФСК «Олімп» у патріотичному стилі оформлені дерева.

Святкова ілюмінація на соціальних об’єктах ОПЗ є однією з найкращих в Южному. Новорічні скульптури оновлюються щороку. Напередодні 2016-го біля Палацу культури до святкового ансамблю додалися шість ялинок і арки на клумбах.

Гуртожиток ОПЗ дивує южненців скульптурами на новорічну тематику. Діл Мороз, сніжинки, святкові дзвіночки прикрашають будівлю житлового комплексу. В ФСК «Олімп» та в готелі «Еллада» новорічні скульптури зустрічають відвідувачів на порозі закладів. Олені, білі ведмеді, новорічні ялинки розміщенні на вході у приміщення.

Проте найоригінальніша новорічна ілюмінація на території самого Одеського припортового заводу. Цього року заводчани на власних сторінках у соціальних мережах поширюють фотографії з управління підприємства.

Так фотограф ОПЗ Сергій Антіпов розмістив на своїй сторінці «Фейсбук»  кадри оновленого фонтану з конструкціями шарів та водоспаду. Ця святкова композиція з’явилася біля управління заводу цього року. Каркас ансамблю виготовили працівники ЦООТ ОПЗ. Для цього були закуплені лише необхідні матеріали та жовті й сині гірлянди.

Далі фото Сергія Антипова

Святкова ілюмінація складається зі світлодіодів. Енергозберігаючі гірлянди заводчани почали застосовувати 7 років тому. Це допомогло вирішити відразу кілька проблем – зменшити споживання електроенергії, а також знизити навантаження на електромережі підприємства.

Крім того, світлодіодні скульптури та гірлянди мають тривалий термін експлуатації. У святковому оформленні підприємства використовуються композиції, що були закуплені 7 років тому. Скульптури комбінують і прикрашають території різних цехів заводу.

Прикрашатимуть святкові вогні об’єкти підприємства протягом новорічних свят. Вже 15 січня конструкції демонтують і вони зберігатимуться на складі до наступного Нового року.

 
 
Яндекс.Метрика