Re:пост

joomla

У Южному самодіяльний вертеп відвідує оселі жителів і збирає гроші для воїнів АТО

vertep_zayavka.jpg — 43.64 Kб

Група активних жителів Южного взяли участь у самодіяльному вертепі. 7 і 8 січня вони відвідують оселі южненців і співають колядки. Сюжет вертепу створений на основі сучасних подій. Слова для вистави написала южненська поетеса Наталя Чамлай.  

У вертепі є Янгол Небесної сотні, волонтер, Герой АТО.  Сучасні герої дійства разом із Пастушками, Звіздарем, Царями та Смерттю виганяють з України сепаратистку, Чорта та царя Ірода. Вистава супроводжується виконанням українських колядок.

У вертепі взяли участь люди різних професій – журналісти, працівники ОПЗ, порту «Южний», виконкому, вчителі, митці, студенти, школярі та пенсіонери. Протягом двох тижнів вони збиралися у приміщенні НВК ім.. В.Чорновола на репетиції.  

Вертеп відвідує квартири жителів міста лише 7 і 8 січня. Артисти приходять у ті оселі, господарі яких запросили заздалегідь. Головна мета дійства – зібрати гроші для воїнів АТО. 7 січня вертеп побував у 10-ти квартирах і зібрав більше 3-х тисяч гривень.

8 січня похід вертепу почався з виступу у парку Тараса Шевченка. Спеціально до виступу артистів альтанка була прикрашена гірляндами. У парк Шевченка вертеп запросила Южненська організація політичної партії «Батьківщина».

 

Артисти планують відвідати цього вечора ще більше 10-ти осель южненців. Завершиться похід вертепу виступом у арт-кафе «Кофейник». Зібрані гроші артисти віддадуть волонтерам, які закуплять для військових необхідні речі.

Фото: Студія "ZOOM"

 
 
Яндекс.Метрика