Re:пост

joomla

Южненських школярів знову відправили на канікули

karantin_2_zayavka.jpg — 45.06 Kб

З 1 по 5 лютого в южненських школах призупиняється навчальний процес. Про це «Re:пост» повідомили в управлінні ОКСМП. Пропозиція про призупинення навчання в школах міста надійшло від Комінтернівська СЕС 29 січня. До навчання діти повернуться 8 лютого.

Спеціальна комісія, до складу якої увійшли лікарі СЕС та спеціалісти управління ОКСМП, промоніторила ситуацію на відвідування навчальних закладів учнями шкіл. В ході перевірки було встановлено, що багато дітей не відвідує школи через захворювання. Найгірша ситуація в першій школі. Тут, на момент роботи комісії, біли відсутні майже 400 учнів.

Подібна проблема існує і в інших школах міста. Наступною за рівнем захворюваності є НВК ім. В.Чорновола, потім АШГ №3, найменше учнів хворіє у НВК №2. Проте рекомендація про призупинення навчального процесу стосується всіх шкіл міста.

За останній тиждень спостерігається тенденція до зростання захворюваності серед школярів, відзначають в управлінні освіти.

«Якщо взяти дані з понеділка по п’ятницю, то кількість дітей, які захворіли збільшилася на 200 чоловік», - Майя Наконечна, начальник управління ОКСМП.

Водночас за статистичними показниками загальна ситуація по місту щодо захворюваності стабілізується. «Re:пост» отримав зведену таблицю, в якій відзначено, що кількість звернень до медичних установ Южного навпаки зменшилася. Так, 15 січня було зареєстровано 145 випадків захворюваності на ГРВІ. А 28 січня всього 43.

karantin_222.jpg — 19.79 KбРозбіжність у показниках в управлінні освіти пояснюють тим, що школярі могли і не звертатися до лікарняних закладів.

«У даному випадку був такий зв’язок – класний керівник і батьки. Класний керівник телефонує і уточнює, чому в класі відсутні учні», -  Майя Наконечна, начальник управління ОКСМП.

Школярі період незапланованих канікул додатково відпрацьовувати не будуть. Весняні та літні канікули розпочнуться згідно встановленого графіку, запевнили в управлінні.  Виконати шкільну програму планують за рахунок ущільнення.

Дитячі садки будуть працювати у звичайному режимі. У дошкільних закладах ситуація з захворюваністю не перевищує норму, повідомили у виконкомі.  

 
 
Яндекс.Метрика