Re:пост

joomla

На розширеній нараді у виконкомі дізналися про спад епідемії грипу та вирішили боротися із стихійної торгівлею у Южному.

IMG_9102.JPG — 27.21 KбРозширена нарада відбулась у Южненському виконкомі 8 лютого. На засіданні були присутні керівники всіх комунальних підприємств та управлінь міста. На порядку денному розглядалися 4 питанні. Присутні дізналися про те, чи існує в місті загроза епідемії грипу, як реформувалися органи внутрішніх справ міста, та про наслідки цієї реформи. Також, новий начальник УЖКГ розповів про вже існуючі в місті технології енергозбереження. Останнє четверте питання стосувалося відділення пенсійного фонду Южного, яке тепер буде підпорядковано Суворівському району.

                       

Про епідпоріг ГРВІ в Южному доповів головний лікар міста, Роман Лиманський. Він відзначив, що епідеміологічний поріг виглядає так: в день повинно захворіти 56,7% на 10 000 населення. В Южному, на 32 тисячі населення, в день до медичних установ мали б звертатися 185 людей – дітей і дорослих. На щастя, в нашому місті такої ситуації не було.

menti_00001.jpg — 18.88 Kб

Як зауважив головний лікар, у Южному в період зростання захворюванності на ГРВІ зафіксована одна смерть. Проте результати вірусологічної лабораторії не підтвердили, що жінка померла від грипу штаму Н1N1.
- З 15 січня 2016 року ми почали моніторити епідеміологічну ситуацію в місті, згідно наказу міністерства охорони здоров’я. Отже, виявилося, що 145 хворих звернулося 15 січня. З 16 по 18 звернулось до стаціонару – 60 людей. 28 січня – 40 чоловік. 29 січня почався спад захворюваності. На вихідні дні звертались до швидкої: 1 лютого – 71 людина, 2-го – 56 чоловік, 3-го – 23 чоловіка, 5-го – 25 чоловік, 6-го – 3 людини, 7-го лютого взагалі - 1 людина. Це ті, хто зверталися до амбулаторного лікарняного закладу. Загалом за весь період із січня по лютий, в гострий період звернулося - 931 хворих. З них - 514 дітей, 402 – дорослі. Госпіталізованими були - 26 чоловік, - головний лікар - Роман Ліманський.

menti_00002.jpg — 41.29 Kб

За словами головного лікаря Южного зараз, за статистичними даними, спостерігається спад захворювань на ГРВІ. В педіатричному відділенні перебуває кілька дітей, в терапевтичному троє дорослих. Необхідність відкривати додаткові палати у інших відділеннях для надання медичної допомоги хворим на вірусні інфекції – відпала.
Щодо препарату «Таміфлю», Роман Васильович зазначив, що він є засобом боротьби зі всіма видами вірусної інфекції, але не рятує на 100%. У грипі ризику в першу чергу люди з послабленим імунитетом. А це - вагітні жінки, діти, а також люди, які постійно вживають спиртні напої.
Про необхідність карантину у школах Южного, Лиманський сказав, що відносно епідситуації він був не обов’язковий. Проте саме відсутність дітей у навчальних закладах дозволило багатьом уникнути контакту з хворими.

menti_00004.jpg — 30.71 Kб

Про роботу Южненського відділу поліції доповів начальник Денис Бойков. Як стало відомо штат у відділку скоротили на 10 чоловік. Міський голова – Володимир Новацкий відзначив, що в місті є велика проблема із стихійною торгівлею і попросив подолати всю проблему, а також зробити Южний найбезпечнішим містом України. 

Начальник южненського відділку поліції відповів, що ознайомлений із проблемою. Але, як він зазначив проблема полягає в тому, що южненці самі стимулюють стихійну торгівлю. До дискусії підключився депутат Южненської міської ради Олег Тростян. Він розказав, що від вулиці Хіміків до проспекту Миру по вихідних, іде продаж товарів з машин, не зважаючи на те, що там торгівля заборонена. Начальник поліції пообіцяв зробити низку заходів, щоб побороти стихійну торгівлю.

                       

Денис Бойков відзначив, що минулого тижня, з четверга по неділю, головною задачею правоохоронців Южного було вжити заходів безпеки на міському ринку. Там протягом чотирьох діб точився конфлікт між підприємцями.
Поліція обмежена в своїх повноваженнях, вона має право тільки спостерігати та не допускати конфронтації, зазначив голова відділу. Тому від конфліктуючих сторін були прийняті заяви і забезпечений порядок.
Депутат Олег Тростян розказав, що протягом 2014 – 15 років южненський бюджет, через конфлікт на ринку та несплату оренди за землю, втратив за 2014 рік - 220 000 грн. За 2015 – 350 000 гривень. За його словами у 2016 році сума сягне вже 500 000 гривень. Все це відбувається через несплату за оренду землі кооперативом ринку та ЧП «Вячеслава».
Міський голова сказав, що за законом ніхто не має право втручатися в діяльність підприємництва, ні влада, ні поліція, ні прокуратора.

                        

Передостання тема звіту - напрямки впровадження енергозберігаючих технологій. Доповідав заступник міського голови та начальник УЖКГ Южного – Дмитро Любивий. Він розповів, що цього року продовжується модернізація житлового фонду міста. Основною темою стала - модернізація теплових вузлів, які розташовані в будинках і спрямовані на процес саморегулювання теплопостачання в будинок. У минулому році встановили 19 елеваторних вузлів, що значно зекономило газ для южненської котельної.

Цього року запланована модернізація на всіх домах 3 та 4 мікрорайонів та всіх багатоповерхівках Южного. Ця програма не тільки допомагає постачати тепло в необхідній кількості у будинки, а ще й може контролюватися дистанційно через Інтернет. У майбутньому це зможе робити один оператор. Але вже зараз начальник МЖКЦ – Андрій Шестов у своєму смартфоні може спостерігати за тим, як працюють елеваторні вузли.

Також, Дмитро Любивий висловив думку, щодо можливого появлення програми спостереження за роботою опалювальної системи Южного на міському сайті. Можливо, колись кожен южненець буде бачити, як працює система опалення міста.

                      

menti_00007.jpg — 33.25 Kб

Останнім доповідачем стала начальник управління пенсійного фонду Южного – Тетяна Єрьомина. Головне, що мала доповісти керуюча відділенням, це те, що южненське відділення тепер підпорядковується управлінню Суворівського району Одеси. Також обговорюючи тему роботи пенсійного фонду, Володимир Новацкий запропонував з 2016 року з бюджету міста виділяти в середньому по 200 гривень на пенсіонерів, які отримають пенсії не вищі за прожитковий мінімум. Таких в місті виявилося близько 200 чоловік. Але як це зробити, і коли буде втілена ця ініціатива - поки що не вирішено.

 
 
Яндекс.Метрика