Re:пост

joomla

Южненська поліція затримала розшукуваного крадія-рецидивіста

kradigka_zayav.jpg — 20.04 Kб

Оперативниками южненської поліції затримано 43-річного мешканця міста, який впродовж вересня-грудня минулого року скоїв в громадських місцях м.Южне 9 крадіжок майна громадян та останні місяці, з метою уникнення кримінальної відповідальності, переховувався на території м.Одеси.

Затриманий громадянин вже неодноразово потрапляв в поле зору карного розшук та раніше притягувався як до адміністративної так і до кримінальної відповідальності.

Ще у грудні 2015 року зловмисника було викрито у вчиненні низки крадіжок гаманців, мобільних телефонів та іншого майна громадян, коли останні знаходилися на робочих місцях в учбових, медичних та інших закладах міста. За всіма вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (крадіжка).

Тривало слідство, зловмисник повернув майже все викрадене майно потерпілих і запевнив у суді, що надалі не скоюватиме правопорушень та чекатиме на вирок за місцем мешкання. У грудні минулого року суд відпустив підозрюваного під особисте забов'язання. Але відразу ж після цього, з метою уникнення притягнення до відповідальності, з Южного зник. В ході слідства будо встановлено, що підозрюваний знаходиться в Одесі. 16 лютого співробітники южненської поліції затримали крадія і доставили в Южне. 

Відразу після затримання, рецидивіста взяли під варту. В теперішній час встановлюється причетність правопорушника до інших злочинів, як на території міста так на території Комінтернівського району та м.Одеси.

За вчинене правопорушнику загрожує кримінальна відповідальність у вигляді обмеження чи позбавлення волі на строк до п’яти років.

Южненський ВП Комінтернівського ВП

ГУНП в Одеській області

С.Онопрієнко

 
 
Яндекс.Метрика