Re:пост

joomla

В Южному посол Угорщини порівняв сходи на набережній з Потьомкінськими сходами

vengri_zayavka.jpg — 33.27 Kб

Посол Угорщини в Україні був вражений морським узбережжям Южного. Ерно Кешкень приїхав в місто у складі угорської делегації. Учасники міжнародної конференції, що проходила в Одесі, побували в Южному на екскурсії. Європейці жваво фотографувалися на фоні основних об’єктів міста. А територію пляжу посол Угорщини відзняв телефоном на відео.

В Одесі пройшла міжнародна угорсько - українська інвестиційна та ділова конференція  «Doing business with Hungary». Організували захід державні органи влади Угорщини та України. Зокрема, посольство Угорщини в Україні, Міністерство зовнішньоекономічної діяльності та іноземних справ Угорщини, Одеська обласна адміністрація та Одеське регіональне представництво торгово-промислової палати.

 

Фото: офіційний сайт Одеської облдержадміністрації

Конференція відбулася 12 травня в готелі «Лондонська». В Одесу приїхали представники бізнесу Угорщини для того, аби ознайомитися з інвестиційним потенціалом регіону. У конференції в Одесі взяли участь спеціалісти управління економіки Южненської міської ради. Вони презентували інвестиційні проекти міста.

13 травня угорці приїхали в Южне на екскурсію. Представники южненської влади зустрічали іноземних гостей на ОПЗ. Там делегація пересіла на катер. Гостям був презентований план перспективного розвитку порту «Южний».

Фото: офіційна сторінка у "Фейсбук" Адміністрації порту "Южний"

Потім угорці прибули на «Берелес», звідки проїхали на автобусі до Южного. Міський голова Володимир Новацький в інтерв’ю журналістам зізнався, що водна прогулянка була організована і для того, аби не везти іноземних гостей по аварійній дорозі.

-  Дійсно ми шукали варіанти, як не провести представників бізнесу по цій дорозі. Тому що мені соромно за державу, мені соромно за область. З цією дорогою я давно б’юся. Я вчора і позавчора говорив з представниками обладміністрації, а вони мені кажуть: «Попросіть в угорців, може вони допоможуть нам фінансувати будівництво дороги». Я пояснюю: «питання не у фінансуванні, гроші є!». І сьогодні я дуже розстроївся, коли мені представники обласної адміністрації сказали, що завершать роботи по ремонту дороги в серпні! Ми самі не можемо зробити дорогу, бо вона державна. Доведеться шукати тут людей, які зроблять  цю дорогу, в супереч всьому!  - розповів Володимир Новацький.

Візиту до нашого міста посприяло те, що Южне має місто-побратим в Угорщині, відзначив міський голова. Угоду про співпрацю було підписано 29 листопада 2014 року. В складі делегації був і мер Кьорменд, міста - обратима Южного, Иштван Бебеш. За цей час з’явилися проекти, які можуть бути реалізовані в рамках співпраці.

Зокрема, найбільшим інвестиційним проектом може стати будівництво яхт - клубу. Вперше його було презентовано у липні 2015 року. Зараз ведуться проектні роботи, відзначив Володимир Новацький. Планується, що марина з’явиться на ділянці між морем та Сичавським ставом.

Крім яхт - клубу, угорці розглядають інвестування в соціальну сферу Южного, зазначив міський голова. Один з таких проектів – будівництво будинку для людей похилого віку. А також, обладнання палат у Южненській міській лікарні комп’ютерами.

На завершення угорську делегацію нагодували в ресторані «Робін бобін» блюдами української кухні, де основною стравою став борщ. Потім автобусом іноземних гостей повезли в аеропорт по Новомиколаївській трасі.

 
 
Яндекс.Метрика