Re:пост

joomla

Одеський припортовий завод можуть відключити від газу

opz_zayavka_otkluhcenie.jpg — 42.11 Kб

«УКРТРАНСГАЗ» попереджає про відключення Одеського припортового заводу від газу. Цю інформацію підтвердили «Re:пост» в прес-службі ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».  На разі природний газ на підприємство надходить у нормальному режимі, розповіли нам на ОПЗ.

«У зв’язку з наявною заборгованістю контрагента за транспортні послуги  і за відсутністю самого ліміту за споживання газу. Справа в тому що добовий обсяг споживання газу даним контрагентом складає півтора мільйони кубічних метри, а заведений газ постачальниками цього підприємства складає лише сто тисяч кубічних метрів», - розповіли у прес-службі «УКРТРАНСГАЗ».

За інформацією прес-служби, повідомлення про можливе відключення на ОПЗ отримали ще 13 липня. Процедура відключення триватиме у встановленому законом порядку. Терміни повного відключення підприємства від газопостачання в «УКРТРАНСГАЗі» наразі не називають.

В управлінні ПАТ «ОПЗ» повідомили, що зараз на підприємстві працюють над врегулюванням ситуації. Станом на 19 липня газ на завод надходить у повному обсязі. 

 
 
Яндекс.Метрика