Re:пост

joomla

Надія Савченко в культурному шоці від ОПЗ. З Южного треба брати приклад, вважає народний депутат (фото, видео)

Golovna_Savchenko_1.jpg — 52.10 Kб

Надія Савченко приїхала на Одеський припортовий завод з робочим візитом. Народний депутат України хотіла власно переконатися у тому, як працює підприємство та побачити проблеми, про які вона чула останнім часом. Корупція на ОПЗ, про яку Савченко дізналася зі ЗМІ та інших джерел, а також звернення до неї виборців, викликали у депутата бажання побачити підприємство особисто.

Також Надія Савченко відвідала Южний та ознайомилась із об’єктами соціальної інфраструктури Одеського припортового заводу. Наприкінці візиту Надія познайомилась із южненськими воїнами АТО та залишила пам’ятну надпис на прапорі військових.

Візит Надії Савченко для ОПЗ не став несподіванкою. Про своє бажання відвідати підприємство вона сказала на прес-конференції в Одесі, 24 липня. 

Вже 25 липня, вдень, вона приїхала на ОПЗ зі своєю сестрою Вірою Савченко та помічниками. Автомобіль на якому приїхали гості належить ВО «Батьківщина», розказала журналістам народний депутат.

Savchenko_1.JPG — 45.93 Kб

Savchenko_2.JPG — 124.35 Kб

На ОПЗ її чекали і запропонували невеличку екскурсію заводом. Надія навідріз відмовилась їхати на екскурсію по заводу разом із представниками місцевих ЗМІ. З журналістам студії «МиГ» та Re:пост вона домовилася про інтерв'ю відразу після відвідання підприємства.

Як розказали керівники підрозділів ОПЗ, Надія Савченко хотіла об'єктивно оцінити те, як працює підприємство. Вона ставила компетентні запитання і просила, щоб їй показували ті об’єкти, які її зацікавили. Вона зупиняла робочих і сама із ними спілкувалася. Народний депутат відвідала цехи: виробництво аміаку, карбаміду, цех водообробки, побувала у захистній споруді. Стан побаченого вразив Надію Савченко і повністю змінив настрій і стереотипне ставлення до хімічного підприємства.

Оцінку - "ВІДМІННО" поставила Нідя Савченко Одеському припортовому заводу на своїй сторінці у Фейсбук:

           

Культурний шок від заводу – такі враження залишив ОПЗ у Савченко:

- Ніколи держава не піклувалася про людей, щоб зробити таке місце роботи. Не дивлячись на те, що я отримаю на ОПЗ всілякі документи, які говорять, що тут не все чесно, я вам скажу, якби у нас вся влада отак крала, то нехай би крала 200 років. Я в культурному шоці. У мене таке враження ніби я в оперному театрі побувала в Одесі, - Надія Савченко – народний депутат України.

                      

Після екскурсії Одеським припортовим на народного депутата чекала зустріч із директором заводу Валерієм Горбатком. Як стало відомо журналістам, розмова із народним депутатом полягала у напрямку пояснення основних проблем ОПЗ: це висока ціна на природний газ та приватизація заводу. 

Після розмови з керівництвом найпотужнішого державного підприємства України, народний депутат – Надія Савченко зі своїми помічниками відвідала Южний. Мета її візиту була - побачити соціальні об’єкти ОПЗ. Спортивний комплекс «Олімп», готель «Еллада», набережна – стали місцями, з якими вона встигла ознайомитись.

Savchenko_10.JPG — 130.17 Kб

У місті її вже чекав міський голова. Володимир Новацький розказав Надії про здобутки Южного, про те, як розвинена інфраструктура міста, про програму доступне житло, соціальні проекти та інвестиційні, а також розповів про проблеми міста.

Savchenko_12.JPG — 174.62 Kб

Savchenko_13.JPG — 189.88 Kб

Savchenko_15.JPG — 190.24 Kб

Savchenko_22.JPG — 124.46 Kб

Представники керівництва Одеського припортового заводу на чолі із Валерієм Севастьяновим, Володимиром Татаровим та Вадимом Назаренко, показали спортивний комплекс та готель.

- Я дуже здивована тим, що десь у світі змогли збудувати комунізм, ну нехай не комунізм – соціалізм у самому хорошому розумінні цього слова. Місто дуже соціальне, місто розвивається, місто живе. Не так легко побачити в Україні у нас такі міста, коли громада організована, коли дійсно щось робиться, коли цей результат видно. Боюся наврочити, боюся розказати про це місто десь, бо є такий рай на землі, в Україні, коли до нього доберуться, то загадять весь цей рай. Просто хочеться сказати, щоб училися в той громади, як в Южному – управлінню, менеджменту,- відмітила Надія Савченко.

Надія подякувала южненцям за підтримку, яку надавали жителі міста у той час, коли вона оголосила голодування у в’язниці в Росії. Та побажала жити повним життям.

Savchenko_11.JPG — 98.33 Kб

С приводу проблем на ОПЗ, які пов'язані із ціною на газ, Надія Савченко відповіла, що вона одна серед 450 депутатів має донести інформацію, яку отримала під час візиту на підприємство. Надія Савченко розуміє, що має переконувати інших депутатів у прийнятті правильного рішення щодо приватизації ОПЗ, адже вона вважає, що завод має лишатися державним підприємством. На її думку, приватний власник може зашкодити заводу і людям, які на ньому працюють. Проте вона зауважила, що питання щодо приватизації неоднозначне і вона буде керуватися принципом "аби не нашкодити". Надалі Надія Савченко планує, що буде співпрацювати із керівництвом ОПЗ.  

                     

Остання зустріч в Южному для Надії Савченко відбулася на площі Перемоги. Воєн АТО з Южного – Геннадій Тихонов разом із своїм товаришем зустрілись із народним депутатом та військовою. У приватній бесіді вони поговорили про війну і про те, що в Южному наступного дня вже офіційно буде існувати громадська організація воїнів АТО.  

Фінальний погляд на Южний Надія Савченко та її команда зробили на набережній. Подивитися на новий архітектурний об'єкт, Надії Савченко порадив южненський міський голова.  

Savchenko_24.JPG — 150.53 Kб

 
 
Яндекс.Метрика