Re:пост

joomla

Компанія «Нортіма» програла суд по ОПЗ

opz_nortima_zayavka.jpg — 28.80 Kб

Компанія Ігоря Коломойского програла суд по ОПЗ. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» розповів голова Фонду держмайна Ігор Білоус. Він також відзначив, що черговий конкурс з приватизації ОПЗ відбудеться восени.

«Нортіма програла суд першої інстанції по ОПЗ. До Фонду нарешті надійшла відповідна Постанова Окружного адміністративного суду Києва від 18 липня 2016 року. Цього рішення ми чекали ще з 21 квітня, відколи суд перейшов у письмове провадження» - Ігор Білоус.

Голова Фонду держмайна зауважив, що суд – це одна з причин, через яку потенційні інвестори не подали свої заявки на участь в аукціоні.

«Так чи інакше, а свою справу цей позов зробив. Не можу сказати, що це єдина чи навіть головна причина переносу аукціону на осінь, але вона дала можливість юристам потенційних покупців додати червоним олівчиком зайвий пункт до переліку ризиків. Тішить хіба те, що ми мали рацію, переконуючи інвесторів, і завдяки цьому, можливо, вони будуть більше вірити нашим словам надалі», - Ігор Білоус.

Проте у компанії «Нортіма» є 10 днів, аби подати на апеляцію.

Скіншот зі сторінки Ігоря Білоуса

Нагадуємо, конкурс з продажу акцій ОПЗ мав відбутися 26 липня. Але через те, що не поступило жодної заявки, конкурс визнано таким, що не відбувся.

 
 
Яндекс.Метрика