Re:пост

joomla

В Южном на засіданні перед сесією секретар ради вигнав депутата (видео)

Muravskiy.JPG — 95.80 Kб

Перше засідання перед сесією Южненської міської ради закінчилось скандалом. Понад 90 питань 19 жовтня будуть розглянуті южненськими депутатами. Щоб полегшити народним обранцям роботу на сесії, секретар ради - Євген Ігнатовський ініціював підготовчу зустріч напередодні - 18 жовтня.

На зустріч прийшло менше половини депутатів. Емоції у обговоренні питань викликала програма підтримки ОСББ, на яку з міського бюджету має піти 10 мільйонів гривень. Миколу Муравського занепокоїло те, що програма не обґрунтовано прописана та грошей, яких може виділити на сесії міський бюджет не вистачить на достойне облаштування ліфтового господарства Южного. Під час перепалки Євген Ігнатовський вигнав Миколу Муравського з залу засідання.

Підготуватися до сесії, з'ясувати для себе всі незрозумілі запитання, щоб ретельніше їх вивчити, зібралися на засіданні южненські обранці 18 жовтня.

Для того, щоб пояснити сенс питань порядку денного сесії на засіданні були присутні начальники міських управлінь.  

Zasidalavo_7.jpg — 93.45 Kб

Перше непорозуміння у Миколи Муравського викликало питання про додаткове фінансування навчальних закладів Южного. А саме, пояснення начальника управління освіти Майї Наконечної, щодо фінансової допомоги школам до кінця 2016 року.

В южнеських школах тепер з батьків грошей не беруть, проте у кожному навчальному закладі існує благодійний фонд, до якого батьки за власною ініціативою можуть вносити гроші. Така ситуація для Миколи Муравського виявилася незрозумілою. Він наголосив, що наявність благодійних фондів - це теж саме, що і раніше, тобто гроші у школах будуть брати все одно. Також депутат наполягав на тому, що потрібно прибрати благодійні фонди зі шкіл міста. Проте головуючий та начальник управління заперечували такій позиції, пояснюючи, що фонди є цілком законною структурою.

Zasidalavo.jpg — 85.25 Kб

Zasidalavo_3.jpg — 72.35 Kб

Zasidalavo_6.jpg — 87.33 Kб

Найгострішим запитанням стала програма підтримки ОСББ, яка передбачає велику підтримку від міського бюджету у 2017 році. За цією програмою будинки, які вже отримали статус ОСББ можуть претендувати на спільне фінансування з жителями. Капітальні ремонти житлового фонду бюджет бере на себе у більшому відсотку.

Микола Муравський висловив недовіру тому, як була складена ця програма. Він дорікнув, що не був складений дефектний акт, і що суми 10 мільйонів гривень, які витратять на цю програму, не вистачить на всі потреби ОСББ.

Ця дискусія набрала гострих обертів і вийшла з-під емоційного контролю. Скандал закінчився тим, що Муравський покинув зал засідання, а Євген Ігнатовський пообіцяв більше не надавати слова депутату.

Zasidalavo_5.jpg — 69.07 Kб

Zasidalavo_4.jpg — 87.58 Kб

У своєму інтерв'ю Микола Муравський сказав журналістам, що депутатів слухати не хочуть. Він вважає, що програма ОСББ, яка підготовлена начальником управління економіки - Наталею Гнеушевою, це цифри "взяті зі стелі". Також, його обурив факт того, що капітальний ремонт южненських ліфтів включили у програму фінансування ОСББ і тепер сума підтримки буде значно меншою, адже ремонти ліфтів забирають багато грошей. 

                        

Після засідання секретар Южненської міської ради - Євген Ігнатовський у своєму інтерв'ю зізнався, що повів себе нестримано. Він відзначив, що про подібний хід засідання здогадувався раніше, а також припустив політичний сценарій конфлікту. 

                       

 
 
Яндекс.Метрика