Re:пост

joomla

Валерій Горбатко готовий допомагати ОПЗ і надалі

opz_zayavka_gorbatko.jpg — 40.23 Kб

Валерій Горбатко написав заяву про звільнення з посади директора Одеського припортового заводу. Про це він розповів на зустрічі з колективом підприємства. Також Валерій Горбатко представив виконувача обов’язків директора ОПЗ. Ним став Сергій Назаренко.

Зустріч з трудовим колективом відбулася в конференц-залі підприємства 30 грудня. Валерій Горбатко розповів, що 28 грудня на засіданні Наглядової ради ОПЗ в Києві він доповів про фінансово-економічну ситуацію на підприємстві.

Зокрема, він відзначив, що 2016 рік був складним для ОПЗ. Несприятлива кон'юнктура на ринку мінеральних добрив та приватизація, що не відбулася, посилили кризу на підприємстві. Не вирішувалося питання і щодо погашення боргу ОПЗ, який вник ще у 2013 році.

З 30 грудня підприємство вимушене зупинити свої виробничі потужності. Так склалося через зависоку ціну на природний газ. Зокрема, Уряд зобов’язав ОПЗ купувати сировину через НАК «Нафтогаз» України. Зависока ціна на блакитне паливо лише збільшить борги підприємства.

Ситуація почне покращуватися в березні, прогнозує Валерій Горбатко. Один зі способів, який може стабілізувати фінансово-економічну ситуацію на заводі – оренда. Подібні практики широко застосовувалися в країнах східної Європи, зауважив Валерій Горбатко.  

Валерій Горбатко вірить у перспективу Одеського припортового заводу. Завдяки високопрофесійному колективу вдалося створити одне з найкращих підприємств в Європі. Цей факт відзначають представники всіх аудиторських компаній, які побували на заводі.

На фото: ландшафтний дізайн ОПЗ та будівля управління підприємства

Виробництво. Валерій Горбатко очолював ОПЗ 30 років. За цей період на підприємстві активно проводилася модернізація виробничих потужностей та застосовувалися новітні технології. Запроваджені сучасні технології дозволили вивести ОПЗ на лідируючі позиції серед підприємств хімічної галузі Європи.

На фото: фрагмент капітального ремонту в цеху виробництва аміаку

На підприємстві велася ефективна кадрова політика. Адміністрація заводу вела тісну співпрацю з профільними факультетами в університетах Одеської області. Студенти захищали свої дипломні роботи на підприємстві і спеціалісти ОПЗ входили до складу екзаменаційної комісії.

На фото: оновлена диспетчерська в цеху виробництва карбаміду

На фото: центральна їдальня ОПЗ

Соціальна сфера. Велику увагу Валерій Степанович приділяв соціальній сфері. Такі об’єкти в місті Южному як Палац культури «Дружба», спортивний комплекс «Олімп», готель «Елада», житлово-готельний комплекс і гуртожиток сімейного типу були збудовані й підтримувалися ОПЗ.

На фото: спорт-комплекс "Олімп"

На фото: Палац культури "Дружба" ОПЗ

Завдяки підприємству, під керівництвом Валерія Горбатка, в Южному була проведена реконструкція головної площі та фонтанів в центрі міста.

Спорт. Валерій Горбатко став ініціатор створення спортивного напрямку в місті. На підприємстві проводилися змагання з 9 видів спорту серед аматорів. Професійний спорт – це окрема сторінка в історії ОПЗ та міста.

На фото: Юрій Чебан на водно-веслувальній базі ФСК "Хімік"

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан – вихованець ФСК «Хімік». Команда волейбольного клубу «Хімік» шість разів стає найсильнішою командою в Україні.

Voleyboll.jpg — 96.51 Kб

На фото: волейбольна команда "Хімік" (фото ВК Хімік")

phoca_thumb_l_016_8573.jpg — 86.61 Kб

фото: сайта БК "Хімік"

Команда БК «Хімік» - дворазові чемпіони України з баскетболу у суперлізі, п’ятикратні бронзові призери та володарі срібла, володар кубку України сезону 2015/16 р.р., регулярний учасник Євроарени.  Та багато іншого.

 

За досягнення перед містом міський голова Южного нагородив Валерія Горбатко. Володимир Новацький відзначив, що Валерій Горбатко вніс неоцінений вклад у розвитку хімічної галузі України. Валерій Степанович   багато зробив для розвитку різних сфер по всій Одеській області. Валерій Горбатко достойний звання Героя України, зауважив міський голова.

На фото: голова профкому ОПЗ Володимир Дрібноход

Голова профкому ОПЗ Володимир Дрібноход закликав Валерія Горбатко і надалі продовжувати активне соціальне життя і відзначив, що кожен заводчанин є членом профспілки. Присутні в конференц-залі проводжали Валерія Горбатко з посади директора ОПЗ стоячі.

На фото: Валерій Горбатко

Валерій Горбатко запевнив, що готовий і надалі допомагати заводу. Він підкреслив, що у Одеського припортового заводу є майбутнє.   

На разі ОПЗ тимчасово зупиняє свої виробничі потужності, згідно  розпорядження Кабміну. Вимушена зупинка буде тривати два місяці. Складний період підприємство переживатиме з новим керівником. Виконувачем обов’язків директора ОПЗ призначено Сергія Назаренко.

Сергій Назаренко працює на заводі з 80-х років. Останні 10 років обіймає посаду заступника директора ОПЗ. Веде активне громадське життя – депутат Южненської міської ради кількох скликань, з 2001 року  - президент баскетбольного клубу «Хімік».   

Один з перших наказів Сергій Назаренко у якості в.о. директора підпише 3 січня. Стосуватиметься документ переходу на оптимальний режим роботи в період вимушеної зупинки. Прогнозується, що графік роботи працівників ОПЗ буде таким самим, як і в серпні-вересні 2016 року.  

 
 
Яндекс.Метрика