Re:пост

joomla

Комунальники очистили 99% доріг Южного

komunalniki_zayavka.jpg — 57.47 Kб

Комунальні служби міста 6,7 та 8 січня працювали без вихідних. На очистку снігу було виведено 7 одиниць транспорту. В снігоборотьбі були задіяні всі працівники комунальних підприємств «Екосервіс», «Южтранс» та «МЖКЦ». Сніг вдалося прибрати на головних дорогах міста та в міжквартальних проїздах.

Робота з очистки снігу в Южному проходить своїми силами, розповів «Re:пост» заступник міського голови – начальник УЖКГ Дмитро Любівий. Залучати працівників та техніку сторонніх організацій не довелося.

За вихідні вдалося повністю розчистити головні дороги по пр..Григорівського десанту, пр.Миру, вул.. Приморській, вул..Шевченка, вул..Новобілярській та вул.. Приморській. Велась розчистка між квартальних проїздів та пішохідної частини вулиць.

Головну проблему під час роботи спецтехніки складали залишені у дворах автомобілі. Через це 6 січня не вдалося вивезти сміття з кількох під’їздів. Крім того, автолюбителі кидають свої машини і на центральних вулицях.

«Цього року ми обладнали всю свою спецтехніку маячками, які світяться, але водії на дорозі все одно не реагують - розповів директор КП «Южтранс» Володимир Суханов. – Прохання до автомобілістів і до тих водіїв, які обслуговують таксі, щоб вони розуміли - якщо їдуть машини з «мігалками», то потрібно уступити дорогу.    Це не просто їдеш, а виконуєш роботу – «гониш» сніг, різко зупинитися не можеш. Або для того, що сніг добре загорнути треба їхати на швидкості – є специфіка такої роботи».

Міський автобус ходив згідно розкладу. На МІЗі розчищена дорога, по якій проїжджає автобус.  

В «Екосервісі» нам розповіли, що за ці дні прибрати вдалося 99% закріпленої територій. 9 січня комунальники будуть розчищати від снігу під’їзди до садочків та шкіл міста.

9 січня також оголошений робочим днем для працівників комунальних служб Южного.

 
 
Яндекс.Метрика