Re:пост

joomla

Южненські ЗМІ повідомляють про мітинг проти оренди міської пекарні

miting_1.jpg — 95.63 KбНа мітинг проти здачі в оренду Южненської пекарні вийдуть робітники підприємства 31 січня о 17:00. Южненські ЗМІ повідомляють про те, що настрої громади, щодо процесу передачі в оренду пекарні не оптимістичні.

Думки, щодо передачі пекарні в оренду - розділилися. Представники старшого покоління вважають, що віддавати в оренду пекарню, якщо і необхідно, то працівникам пекарні. Користувачі Інтернету в опитуваннях відповідають, що віддають перевагу одеському хлібу, і далеко не всі бачать у процесі оренди проблему.

Підтримав "протиорендний" мітинг депутат Южненської міської ради - Микола Муравський, який відкрито запропонував себе на посаду директора підприємства на одному з телеканалів.

Мітинг робітників пекарні анонсовано на 17:00, як свідчить опитування у соцмережах сайту Re:пост, підтримати протестувальників вирішили 50% опитаних, 11 відсотків взагалі не розуміють у чому проблема процесу передачі пекарні в оренду:

Skrin_pekarnay_2.jpg — 93.35 Kб

Також студія телебачення "МиГ" зробила опитування на вулицях нашого міста, в якому з'ясувалося що жителі Южного проти процесу передачі підприємства в оренду:

                 

Підтримує мітинг робітників пекарні южненський депутат - Микола Муравський, який запропонував очолити КП "Южненська паляниця"на теле-ефірі каналу М-Новини.  

    Muravskiy_2.jpg — 93.55 Kб

Як виявило опитування, яке проводила міська студія телебачення "МиГ", ще 25 січня, южненці віддають перевагу не міському хлібу, а одеському. З 1436 людей, які взяли участь в опитуванні, 23% не купують южненський хліб, а 53% опитуваних вживають одеський.

      UTV_2.png — 32.16 Kб

Про те, як проходитиме мітинг, дивіться на інформаційних майданчиках всіх вищезгаданих ЗМІ сьогодні о 17:00.

 
 
Яндекс.Метрика