Re:пост

joomla

Южненська поліція знайшла і затримала крадія велосипедів

 Golovna_policiya.jpg — 96.91 KбЮжненським міським відділом поліції затримано крадія велосипедів, який промишляв крадіжками у Южному протягом двох років. За цей час злодій вкрав кілька десятків велосипедів, три з яких встиг вкрасти тільки на початку 2017 року.

Піймали крадія в Одесі, де він збував "придбане" добро. Раніше судимому "вело-герою", згідно кваліфікованих статей, "світить" позбавлення волі строком до шести років. Проте як вирішить суд наразі невідомо.

 Policiya_4.jpg — 71.37 Kб

За інформацією від Южненського міськвідділу поліції:

"Працівниками кримінальної поліції Южненського відділення 03 лютого 2017 року в м. Одеса, по «гарячих слідах» був затриманий раніше судимий мешканець Одеси, 1977 року народження, який в період часу починаючи з кінця 2015 року по січень місяць 2017 року скоював на території м. Южне, крадіжки велосипедів громадян.

Policiya_1.jpg — 97.12 Kб

Крадіжки відбувались переважно в денну пору доби з «сушильних» та «колясочних» нежитлових приміщень будинків, також є деякі факти, коли раніше судимий громадянин скоював крадіжки велосипедів в громадських місцях, біля магазинів на території м. Южне.

Також, фігурант добре розбирається в марках велосипедах, (майстер спорту велоспорту) їх загальній вартості та робив свій вибір переважно на дорогоцінних велосипедах. Разом з цим фігурантом було видано предмети скоєння правопорушень, починаючи від «лома» та закінчуючи ключами «вездеход».

Policiya_3.jpg — 97.43 Kб

Викрадені велосипеди реалізовувались громадянином лише на території м. Одеса, в ломбардах та ринках. На даний час тривають оперативно-слідчі дії. Встановлюється місцезнаходження викрадених велосипедів, при цьому деякі велосипеди були вилучені та проходять по кримінальним провадженням як речовий доказ.

Policiya_5.jpg — 93.63 Kб

Скоєнні правопорушення кваліфікуються за ч. 3 ст. 185 кримінального Кодексу, як крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
При цьому працівники поліції звертають увагу громадян, щоб останні не залишали свої особисті речі без нагляду.

Нагадуємо, що історія з крадіжками велосипедів у Южному триває з 2015 року. На нашому сайті виходили матеріали на цю тему, а також був присвячей прямий ефір, в якому один з постраждалих розповів про спец-операцію, в наслудку якої крадія так і не спіймали.

 
 
Яндекс.Метрика