Re:пост

joomla

Як ОСББ стати енергоефективними, заощаджувати та рятувати житло, розкажуть в Южному на тренінгу 15 лютого

Ellada_1.jpg — 84.44 KбВ Южному 15 лютого в конференц-залі готелю "Еллада"пройде тренінг-семінар для тих, кому цікава тема ОСББ та енергоефективності. У першій половині заходу відбудеться круглий стіл де будуть визначені можливості Южного у енергоефективному напрямку.

А також для голів ОСББ, членів правління, управляючих компаній, активних жителів міста, пройде тренінг-практикум.

Всі питання, щодо фінансування ОСББ, спірних моментів, пов'язаних із управлінням багатоквартирними будинками, можна буде поставити на тренінгу. Запрошуються всі, кому цікава теми роботи ОСББ і перспектив об'єднань. Приходьте о 13:00 в конферец-зал готелю "Еллада"15 лютого!

Круглий стіл на тему «Можливості дляпідвищення енергоефективності в місті Южному» запланований на 13:00-15:00. Серед учасників семінару: представник Южненської міської ради; делегат Представництва ЄС в Україні; представник Державного агентства з енергоефективності та енерго-збереження України; Любов Акуленко, керівник інформаційної кампанії «Сильніші разом»; Дмитро Науменко, старший аналітик інформаційної кампанії «Сильніші разом»; Віктор Мостовий, експерт Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», Міжнародна Фінансова Корпорація Група Світового Банку; Сергій Пінчук, голова правління ГО «Агенція суспільного розвитку», експерт з питань ЖКГ; Активісти та журналісти м. Южного.

Тренінг та практикум для голів ОСББ:

15:00-15:30 Реєстрація учасників тренінгу для голів та активістів ОСББ (вітальна кава)

15:30-17:30 Сергій Пінчук, «Управління багатоквартирними будинками: ризики та способи їх уникнення»

17:30-19:00 Тетяна Лебухорська, «Написання проектів. Залучення фінансування ЄС для заходів з енергоефективності»

 
 
Яндекс.Метрика