Re:пост

joomla

В Южному почав працювати оновлений сучасний міській портал

Sayt_1.jpg — 89.21 KбЗ 1 березня на южненському Інтернет-просторі працює оновлений міський сайт за старим доменом: "yuzhny.gov.ua". Поки що офіційна сторінка міста працює у тестовому режимі. Наразі користувачі можуть переглянути новини, актуальну інформацію та анонси.

Сайт передбачає надавати користувачам повний обсяг інформації про місто Южне. Аналогом перетвореного міського сайту став Іванов-Франківський та Львівський міські портали.

Відповідаючи за інтернет-сторінку кажуть, що вже скоро вона буде відповідати всім вимогам сучасного міського сайту, на якому можна буде не тільки отримати повну інформацію про місто, а й звернутися до чиновників. 

Розробкою сайту займались Івано-франківські I-TI спеціалісти. Мобільна версія сайту передбачена та вже працює. Як розказують у виконкомі южненський сайт за місяць має виглядати не гірше за аналог. Перший тиждень технічної "обкатки", потім місяць на повне заповнення всіх сторінок - і Южне буде мати найсучасніший електронний вигляд.

Sayit_nash.jpg — 95.45 Kб

На фото: скрін-шот офіційного Івано-Франківського сайту

Lviv_1.jpg — 93.50 Kб

На фото: скрін-шот офіційного Львівського сайту

На сайті Южного передбачено 9 розділів, в кожному з яких від 2 до 11 підрозділів. Відвідувач порталу зможе дізнатися всі актуальні новини, контролювати бюджет міста, мати можливість скласти петицію, звернутися до представників влади, дізнатися про те, як створити ОСББ, зареєструватися в черзі ЦНАПу, зробити електронні платежі, дізнатися історію міста, знати, які політичні партії існують в Южному, які інвестиційні програми розвиваються в Южному, а також багато іншої інформації. yuzhny.gov.ua підв'язаний на офіційні державні портали Уряду, Президента України, Асоціації міст України. Функцію прямого зв'язку із владою, шляхом заяв та петицій буде виконувати портал "Розумне місто", модуль якого розташований на южненському сервісі. Одним з плюсів сайту, як розказали відповідаючи за його роботу, є можливість додавати електронні онлайн-сервіси, які в майбутньому можуть з'явитися в Україні. 

Робота по наповненню міського порталу поки що триває, до неї мають долучитися всі управління виконкому, адже на міському порталі має бути доступна повна інформація про роботу всіх структур влади Южного. Такий підхід є умовою Є-врядування, яке є умовою євроінтергаційних процесів. 

Відповідає за частину цієї місії КП студія телебачення "МиГ", начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому - Ольга Скульська, куратор проекту - керуюча справами виконкому - Лариса Шегіда.

Оцінити роботу сайту та всіх його модулів необхідно власноруч, тому не зволікайте, переходьте за посиланням та знайомтесь з новою сучасною сторінкою про місто Южне, яка за місяць має повністю відповідати на всі запитання відвідувача: yuzhny.gov.ua

 
 
Яндекс.Метрика