Re:пост

joomla

В Южному триває показ документального фільму про війну в Україні (відео)

Golovna_film_46.jpg — 94.52 Kб

В Южненському кінотеатрі "Плаза" триває показ документального фільму "Воїни духу". Про події у Донецькому аеропорті дізнаються учні южненських шкіл. Сьогодні, 21 березня, стрічку переглянули учні НВК №2.

Протягом 5 днів до 23 березня учні всіх шкіл Южного мають можливість дізнатися подробиці трагедії, яка відбувається у зоні АТО. Як свідчать самі діти більшість з них знає дуже мало про події на сході країни. Після перегляду у дітей "відкриваються очі" на реальність про війну. Переглянути документальну стрічку можна вдень, ціну квитків адміністрація кінотеатру поставила соціальну. 

Film.jpg — 90.86 Kб

Документальний фільм “Воїни Духу”, який був відзнятий двома незалежними авторками, висвітлює історії воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху в новому терміналі ДАПу, які перебували в полоні та повернулися, аби тепер допомагати своїм побратимам й надалі. Пише сайт "Українські Національні Новини".

Як зазначили авторки фільму, стрічка — взірець, як залишатись людяними і незламними у доленосних ситуаціях.

“...нас, хто там був, цей фільм повертає думками назад у минуле. Такі фільми потрібні, для того аби люди бачили, що тоді відбувалось, за що загинули наші брати-герої і розуміли наскільки все серйозно. І я дуже вдячний, що такий фільм тепер існує”, — розповів герой фільму, кіборг Анатолій Свирид.

                      

В Южному перегляд документального фільму розпочався з 16 березня. За цей період документальну стрічку встигли переглянути більше сотні дітей. Старшокласники, які виходять з кіно-зали повністю змінюють своє ставлення до подій на Сході України. Як свідчить опитування, яке проводили журналісти студії "МиГ", діти вражені від побаченого та не можуть стримати схвильованість. Деякі з них кажуть, що взагалі не знали про війну, а деякі не вдавалися подробиці. 

                     

Справжня, невимушена історія сучасної війни, де гинуть люди, зазнають страждань та втрат постає перед глядачем. Готують до перегляду дітей в Южному вчителі та воїни АТО нашого міста, саме до них звертаються автори картини з проханням допомогти у показі картини. В Україні фільм "Воїни Духу" вже переглянули у Маріуполі, Києві, Вінниці, Кривому Розі, Харкові, Черкасах, Запоріжжі, Хмельницькому.  

Gennadiy_2.jpg — 91.78 Kб

Film_2.jpg — 92.33 Kб

                  

 
 
Яндекс.Метрика