Re:пост

joomla

В Южному розпочалися новорічні заходи, але у працівників ПК «Дружба» настрій не святковий (фото, відео)

zayavka_mikolay.jpg — 57.70 KбВ Южному урочисто запалили головну ялинку міста. 19 грудня на площі Перемоги відбулася театралізована вистава. Творчу програму підготували колективи Палацу культури «Дружба». Водночас, у колективу Палацу настрій не святковий. Напередодні святкового марафону творчі працівники записали відеозвернення, у якому озвучили свою стурбованність щодо подальшої долі закладу. 

Колектив Палацу культури «Дружба» розпочав новорічний марафон. Своє перше відеозвернення вони опублікували у соціальних мережах напередодні Дня Святого Миколая. Щоправда має відеоролик не святковий зміст. Палац культури знаходиться на стадії переходу з відомчої установи Одеського припортового заводу до комунальної власності міста.

Працівники Палацу культури розповіли, що з ними не хочуть говорити ні та сторона, яка віддає (ОПЗ), ні та що приймає (міська влада). «Чому від нас приховують очевидні речі? Чи входить ПК в пакет приватизації заводу? Чи прийнято рішення Фонду держмайна про передачу ПК? Який штатний розклад і оклади, що передбачають для ПК містом? Який соціальний захист і творча перспектива реальна та можлива?» - запитують працівники Палацу в своєму зверненні.

Також колектив Палацу культури наголосив, що прийняв рішення в повному обсязі провести новорічні свята як для дітей, так і для дорослих. «З Новим роком!», - виголосили працівники Палацу разом на завершення відеозвернення. Підсумували сказане працівники палацу гаслом Южного: «Нехай він стане кращим для кожного, адже сонце світить всім!»

Відеозвернення опублікувала на своїй сторінці у «Фейсбук» режисер ПК «Дружба» Вероніка Дарієнко. Пост отримав близько 4 тисяч переглядів та 126 перепостів. 

Відзначення  Дня Святого Миколая в Южному розпочалося з театралізованої вистави на великій сцені Палацу культури «Дружба» «Великі пригоди маленьких смурфіків». Новорічні заходи продовжилися ввечері  на площі Перемоги.

Сценарій урочистого відкриття новорічної ялинки став співзвучним з реальними проблемами працівників Палацу. Запалити ялинку на площі вдалося лише спільними зусиллями творчих колективів, глядачів та міської влади.  

На фото: Снігова Королева намагається "заблокувати" прихід Нового року

Запалити головну ялинку міста самостійно Каю та Герді все ж таки не вдалося. На допомогу прийшла Чарівна Ніч. Вона подарувала головним героям чарівну кулю. За допомогою цієї кулі Кай і Герда викликали на сцену Святого Миколая та Діда Мороза. Проте і вони не змогли запалити ялинку. Врятував ситуацію Южненський міський голова. Володимир Новацький разом з головними героями та дітьми порахували від 10 до 1 і ялинка засяяла.

На фото: Чарівна Ніч подарувала головним героям - Каю та Герді, чарівну кулю

На фото: за допомогою чарівної кулі Кай та Герда викликали Святого Миколая та Діда Мороза, але їм теж не вдалося запалити ялинку

На фото: Южненський міський голова Володимир Новацький разом головними героями та глядачами запалюють новорічну ялинку

Святкова програма мала б продовжитися веселим танком навколо новорічної красуні. Коли діти та дорослі об’єдналася навколо головної ялинки, музика не заграла. Виявилося, що звукова апаратура Палацу культури дала збій. Відновити музичний супровід вдалося, коли більшість людей розійшлася.

На фото: Новорічна гірлянда на головній ялинці засяяла і глядачі об'єдналися в танок

Новорічні свята в місті триватимуть до 13 січня. Найбільше заходів припадатиме на колективи Палацу культури. 20 грудня розпочалися святкові ранки для дітей. Святкові вогники для дорослих розпочнуться з 21 грудня. У концертних програмах будуть задіяні всі 15 творчих колектива Палацу. Новорічні заходи триватимуть щоденно до 30 грудня. З 3 по 7 січня відбуватимуться Різдвяні концерти. Взагалі за увесь новорічний період у ПК «Дружба» має відбутися більше 50 заходів.

 
 
Яндекс.Метрика