Re:пост

joomla

Дорога в безодню. Молодий чоловік загинув, впавши зі скелі.

DSC02970_obriv.jpg — 10.17 Kб

Трагедія сталася неподалік Южного: молодий чоловік зірвався зі скелі і загинув. Сталося це на схилі між профілакторієм та міським пляжем 9 лютого.

Загиблий проживав у сусідньому місті Гвардійському. В Южний хлопець приїхав напередодні до своїх рідних.

 Знайомі та рідні шукали його кілька діб. Знайшли хлопця 10 лютого випадково: двоє чоловіків прогулювалися схилами, помітили внизу людину, що лежить на каміннях, гукнули його, проте незнайомець не відреагував. Тоді чоловіки звернулися до міліції.

На місці правоохоронці встановили, що 29-ти хлопець загинув. Але дістати труп молодого чоловіка вдалося не відразу. Виявилося, що ділянка прибережної території, де знайшли загиблого, майже недоступна для автомобілів. Тривалий час на місці пригоди чергували співробітники міського відділу міліції. Дістати загиблого взялися працівники ритуальної служби. Вони розповіли, що для того аби дістатися місця трагедії шість чоловіків штовхали машину по піску. Транспортувати труп вдалося вже ввечорі 10 лютого. Представники ритуальної служби  «пройшли» автомобілем до місця пригоди через територію міського пляжу. Розповідають, що на проведення цієї «операції» витратили більше двох годин.

 


Співробітники ж міського відділу МНС запевнили, що вони готові були виїхати на виклик у разі потреби. Проте відзначають, що необхідного спорядження для робіт з висоти в частині немає. У такому випадку бійці МНС міста можуть звернутися до спеціалізованої організації. Згідно інструкції взаємодії операцію з порятунку співробітники СДПЧ проводять спільно з альпіністами фірми «Висотник». Так відбулося б якби людину знайшли живою.   

За даними співробітників Южненського відділу міліції, загибель хлопця – це нещасний випадок. Молодий чоловік, прогулюючись берегом, обрав небезпечну відстань на схилі, не втримав рівновагу і зірвався у безодню. 

 

 
 
Яндекс.Метрика