Re:пост

joomla

Резонансне пограбування ювелірної крамниці у Южному.

 Двоє невідомих, озброєних чоловіків прийшли до магазину «Віктор і Я», напали на його власника та винесли коштовності.

Забрати всі дорогоцінності зловмисники не встигли – вчасно приїхала охоронна служба. Між охоронцями та невідомими розв’язалася перестрілка.

12 лютого, приблизно о 16-й години, до ювелірного магазину зайшов чоловік зі штучною трояндою в руках. Власник магазину, він у той вечір стояв за прилавком, уважно стежив за гостем. Слідом за першим чоловіком в крамниці з’явився другий відвідувач. «Покупець» поклав троянду на прилавок і підійшов ближче до продавця, запитав про сережки, які йому, ніби, сподобались. Продавець потягнувся за ними і тут відбувся напад.

В офіційному звіті правоохоронців йдеться: до чергової частини Южненського МВ ГУМВС України в Одеській області 12.02.2013 р. надійшло повідомлення про те, що в м.Южне по вул. Хіміків скоєно збройний напад на ювелірний магазин «Віктор і Я»

 

                                              

Так, о 16.30, двоє чоловіків зайшли у магазин, зачинили двері, напали на господаря, зв’язав йому руки та ноги скотчем та погрожували пістолетом. Розбивши вітрини, вони спішно намагалися забрати найцінніші ювелірні вироби.

                                               

Власник магазину встиг скористуватись дистанційним пультом тривожної кнопки охорони. Через 5-6 хвилин до крамниці прибув наряд приватної охоронної фірми в складі двох співробітників. Охоронці вибили двері та проникли до торгової зали. На команду «Всім на підлогу», «Руки в гору» злочинці застосували зброю.

                                               

Пролунали три постріли, охоронець отримав поранення в праве плече. Грабіжники вибігли з крамниці, під час переслідування охоронці здійснили кілька пострілів з пневматичної зброї. У дворі дома 14 по вул.. Хіміків зловмисники сіли у таксі.

 

                                               

За словами таксиста, він виконував замовлення та привозив клієнта за тією ж адресою. Там до нього звернувся лисий чоловік років 50. Мужчина запитав чи може той затриматись на хвилин 15-20 та підвести його до повороту на порт «Южний». Водій погодився. Через 10 хвилин до нього в машину заскочили двоє невідомих осіб, які погрожуючи йому зброєю, наказали їхати у напрямку Одеси до повороту на порт. Однак побачивши пост ДАІ, злочинці наказали їхати до повороту на село Візірка Комінтернівського району Одеської області. Під’їхавши до Візіркі, злодії вийшли та попрямували у бік села.  

На місце пригоди прибув начальник ГУМВС України в Одеській області генерал-майор міліції Рєзников С.Д. та решта посадових осіб правоохоронних органів та органів прокуратури. Відразу ж після пригоди, дружина потерпілого звернулася по допомогу до співробітників обласного управління. Протягом тридцяти хвилин на місце прибули обласні та южненські  правоохоронці. 

Наразі ведеться слідство. Фотороботи підозрюваних вже складено. На місці злочину грабіжники залишили шапку, штучну троянду та сліди від куль в стіні.

Драматичні події в магазині «Віктор і Я» відбувались майже у час пік. Тому свідками подій стали саме ті хто повертався з роботи. На вулиці між злочинцями та охоронцями відбулася перестрілка, яка тривала і у дворі будинку по вул. Хіміків 14. На щастя ніхто з перехожих не постраждав. 

                                       

Для власників ювелірної крамниці це вже третій подібний випадок. Два попередніх так і залишилися нерозкритими. На цей раз зловмисники забрали близько одного кг. ювелірних виробів, власники порахували, що збиток складає десь 400 тис. грн.

 
 
Яндекс.Метрика