Re:пост

joomla

Затяжна реконструкція. Продовжився ремонт доріжки, який розпочався ще минулого року.

Прихід весни цього року жителі Южного очікують найбільше. Адже врешті-решт продовжився ремонт пішохідних доріжок, який розпочався наприкінці листопада 2012 року.

Три місяці жителі будинків по вул. Хіміків, 14 та Григорівського десанту 23, а також працівники головних підприємств, відправляючись на роботу та з роботи, стрибали по тимчасово облаштованих плитках. Стару доріжку, ще на початку зими, розібрали у зв’язку з реконструкцією. Проте проведення робіт затягнулося.Саме через несприятливі погодні умови, запевняє начальник УКБ  м.Южного, довелося зробити відстрочку в ремонті доріг.

Чому саме ремонт головних пішохідних доріжок розпочався наприкінці року, коли погодні умови тільки зашкоджують процесу, з цими запитаннями «Re:пост» звернувся до Юрія Мартинюка: «На останній зустрічі міського голови по мікрорайонах, яка відбувається раз на квартал. Жителі Южного поставили багато запитань, щодо реконструкції пішохідних проходів на цій ділянці. І голова міста розпорядився негайно зайнятися рішенням цієї проблеми. Але процес оформлення документів триває 1,5 – 2 місяці. Спочатку питання розглядається на сесії, потім тиждень очікується відповідь, потім підготовка документів до експертизи, аж потім тільки оформляються фінансові документи.

Як відзначає керівник управління капітального будівництва міста, вся процедура тривала до кінця листопада. Нарешті до робіт приступили. Стара, розламана вщент плитка була знята. Фірма підрядник за свої кошти закупила матеріал для реконструкції, аж раптом зима - морози, сніг, штормовий вітер. Всі ці погодні негаразди змусили УКБ  припинити процес.


Починати оновлення доріжки на початку 2013 року вже не було можливості, адже договірні зобов’язання вже були вичерпані із нового року та й погода не задалася. Отже, дочекавшись останньої лютневої сесії міської ради, УКБ, врешті, отримав дозвіл на виконання ремонтних робіт.

Тепер разом із підрядником фірмою «Южстрой», роботи з ремонту двох пішохідних доріжок продовжили. Ціна проекту – 111 тис. грн.. Оплатити роботи КП поки не може, отже підрядник всі роботи виконує у борг. Будівельники обіцяють все полагодити протягом двох тижнів. Але тепер, коли погода майже не перешкоджає, виникла інша проблема – жителі. Южненці, за словами ремонтників, не дивлячись на ремонтні роботи та огорожу, прямують просто по незавершеній стежці, чим затягують ремонтний процес.


За планом УКБ на першу половину 2013-го року, КП має відновити ще дві важливі ділянки: Приморська, 19 (прохід на міський пляж) та доріжка від проспекту Леніна до ДДЗ №1.

Стан більшості пішохідних доріжок у Южному незадовільний. Після кожної зими з’являється по 20 – 30 аварійних ділянок, які, на додачу, ще й тісно пов’язані із проблемами комунікацій, що проходять під ними. Повністю вирішити це питання не можливо, адже повна заміна старого трубопроводу коштуватиме від 60 – 80 млн. гривень. Такої суми у южненському бюджеті немає.

 
 
Яндекс.Метрика