Re:пост

joomla

В Южному з’являться майстерні для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Проект майстерень для людей з обмеженими фізичними можливостями має бути представлений у березні.

За попередніми даними підприємство з’явиться на території авторської школи. Для цього буде реконструйована незаконно збудоване приміщення, що виникло кілька років тому впритул до паркану навчального закладу. Передбачається, що після реконструкції на цій будівлі з’явиться ще один поверх. Крім того, неподалік буде зведене приміщення, куди згодом переїде спеціалізований заклад «Центр реабілітації дітей інвалідів м.Южного».  

Ініціатива створення майстерень належить засновникам комунального закладу «Центр реабілітації дітей інвалідів», який почав працювати в місті наприкінці минулого року. Зараз центр знаходиться у квартирі, в якій раніше була диспетчерська - у будинку по пр. Леніна,22. У цьому приміщенні реабілітаційний центр тільки-но розпочав свою роботу: офіційне відкриття відбулося 22 лютого. Зараз комісія проводить консультаційну роботу та  проводить набір дітей-інвалідів, які потребують спеціалізованого підходу в лікуванні.

У штаті комунального закладу 10 спеціалістів. З особливими дітьми працюватимуть лікарі, вчителі - реабілітологи, вчитель-логопед, масажист, психолог, музичний керівник. Повноцінний прийом центр розпочне через 10 днів. Для реабілітації набираються діти від 2-х до 18-ти років, що попередньо пройшли медичне обстеження й мають направлення з управління праці та соціального захисту населення.   

До створення матеріально-технічної бази центру долучилося багато організацій та підприємств  міста – відзначає директор комунального закладу Надія Шумейко. За бюджетні кошти було закуплено спортивно-оздоровче та побутове обладнання, а також комп’ютери. Проте для повноцінної роботи закладу необхідно було провести капітальний ремонт приміщення, замінити вікна, сантехніку, обладнати кімнати необхідними меблями і т.д.  Все це з’явилося завдяки спонсорській підтримці.

Будівництво ж майстерень для дорослих людей з обмеженими фізичними можливостями розпочнеться цього року – переконана Надія Шумейко. І станеться це  навіть за умов відсутності бюджетного фінансування. Працівники центру знову звертатимуться по допомогу до організацій та установ міста, адже переконані, що створити робочі місця для інвалідів необхідно. Щоправда з профілем роботи незвичайного підприємства ініціатори ще не визначилися. Необхідно провести дослідження скільки таких людей готові працевлаштуватися і який рід завдань вони зможуть виконувати.

 
 
Яндекс.Метрика