Re:пост

joomla

Будівельники повернулися у Центр зайнятості. Чи скоро новосілля?

Усувати недоліки повернулися будівельники до новозбудованого приміщення служби Центру зайнятості м.Южного. На будівлі, що ще не експлуатувалася, виникли проблеми із зовнішньою обшивкою.

Будівельна фірма, яка минулого року звела об’єкт, проводить заміну фасадних панелей. Для того аби роботи завершити, будівельники взяли собі місяць. У ці терміни планують вкластися і працівники обласного Центру занятості: зараз представники служби проводять роботи з оформлення документації та договорів з організаціями міста.  

 

Переселитися до нової будівлі працівники ЦЗ Южного мали рівно рік тому. Проте затримка виникла через проблеми з оформленням документації на зовнішнє освітлення. Спочатку свою роботу тривалий час проводили спеціалісти КП «Южненські електромережі». Потім через продаж міських мереж працівникам Центру зайнятості довелося з початку проводити збір необхідних документів.  

 

Зараз вже всі роботи вийшли на фінішну пряму – розповіла Re:пост начальник відділу  капітального будівництва обласного ЦЗ Ірина Малюта. З 25 лютого у новозбудоване приміщення почали подавати електрику. Останній договір знаходиться в роботі на підприємстві «Одесагаз» - розглядаються умови постачання блакитного палева.  «Особливих проблем з укладанням договору виникнути не повинно – вважає начальник Южненського представництва підприємства «Одесагаз» Вадим Гусайлов – адже автономний котел, що забезпечує приміщення опаленням, вже пройшов взимку випробування».

Отже цього року у працівників Центру зайнятості є всі шанси відзначити новосілля. Зараз же приміщення Южненської служби ЦЗ знаходиться у квартирі багатоповерхівки. Представники служби переконані, що з введенням в експлуатацію двоповерхової будівлі комфортніше почуватимуться не лише спеціалісти центру, але й відвідувачі. Крім того, в самому приміщенні передбачена зала для проведення семінарів. І учасники навчань зможуть проходити тренінги безпосередньо в Центрі зайнятості, а не в навчальних закладах міста, як це відбувається зараз.

 
 
Яндекс.Метрика