Re:пост

joomla

Пожежні домчали до міста миттєво. Виклик надійшов з дому по Григорівського десанту

Южненським МНСникам надійшов сигнал виїхати терміново до міста . "В домі щось горить" - повідомили диспетчеру.

2 березня о 18.49 пожежна машина служби МНС прибула на виклик до будинку по вилиці Григорівського Десанта 30. Диспетчеру  один з жителів будинку повідомив про сильне задимлення під'їзду. Проте пожежні не знайшли слідів загоряння. Разом із МНС-никами на місце виклику прибули і правоохоронці.  Виявилося, що виклик був хибним.

Пожежні відзначили, що їм доволі часто доводиться виїжджати на такі виклики. За законом, якщо людина навмисно викликала МНС, знаючи, що в цьому немає потреба, до неї можуть застосувати певні  санкції:

- кримінальна – стаття 259: свідомо неправдиве повідомлення про погрозу безпеки громадян, знищення або ушкодження об’єктів власності, що карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, теж саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавлення волі на строк від двох до семи років;

- адміністративна – стаття 183: свідомо хибний виклик спеціальних служб веде за собою штраф від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Коли в диспетчерську надходить виклик, то його оформлюють за всіма правилами. Людина має повідомити свої персональні данні та номер телефону. Але бригада в цей час вже збирається на виїзд.

В Южному неправдивих викликів майже не буває, повідомили  Rе:пост пожежні. Частіше люди пильнують і викликають МНС, бо справді думають, що пожежа. За таке не штрафують.

 
 
Яндекс.Метрика