Re:пост

joomla

У виконкомі обіцяють «неприємності» водіям, які залишають свої авто в неустановлених місцях.

«Ви поставили автомобіль на зелене насадження - ШТРАФ від 850 грн.»

- повідомлення з таким попередженням отримують водії Южного, які залишають свої машини в неустановлених місцях. Листівки на лобове скло транспорту прикріплюють спеціалісти відділу екології Южненського виконкому. 

На підтвердження законності дій наводиться рішення сесії міської ради від 05.04.2012р., у якому прописані правила благоустрою території міста Южного. Людину, що порушує визначений порядок, мають право притягнути до адміністративної відповідальності. Штрафні санкції обіцяють застосовувати після другого попередження. Водіям пропонують залишати автомобілі на стоянках, парковках, «карманах» з асфальтним покриттям.

Щоправда офіційно зареєстрованих стоянок у Южному немає.  На сьогоднішній день існує лише 3 гаражних товариства. Однак за даними перевірки, що проводилася 3 роки тому, кількість гаражів у товариствах перевищує кількість машин у місті – запевняють в управлінні архітектури. Водії свідомо нехтують правилами благоустрою, чим створюють перешкоди для спеціалізованого транспорту та вільному пересуванню пішоходів.

Проте робота спеціалістів відділу екології має більше профілактичний характер. Адже в процедурі укладання протоколу є свої жорсткі правила: порушник повинен бути на місці і особисто ознайомитися зі змістом документу. А «упіймати» водія – завдання не з легких, проте такі випадки є. За період існування правил благоустрою адміністративна комісія, щодо розташування транспорту в неустановлених місцях, винесла постанови по трьох протоколах. З них: один житель Южного отримав штраф у розмірі 340 грн. за порушення правил блогоустрою м.Одеси, один автомобіліст оштрафований на 1360 грн. за розташування автомобіля на території зелених насаджень в м.Южному і одна справа закрита.

       

Але влітку ситуація з паркуванням автомобілів в неустановлених місцях ще більше  загостриться. Тоді кількість автомобілів в місті збільшиться у кілька разів. Працівники виконкому розраховують, що до боротьби зі стихійним паркуванням приєднаються і інспектори ДАІ.     

 

 
 
Яндекс.Метрика