Re:пост

joomla

Керівники відразу трьох ринків прийшли скаржитися генерал-майору міліції.

DSC_1467_zayav.jpg — 16.65 KбНа прийом начальника обласного управління внутрішніх справ зібралася черга. Розмова з жителями міста тривала більше двох годин у приміщенні виконкому.

Сергій Рєзніков зауважив, більша частина скарг стосувалася невирішених квартирних проблем, земельних спорів та справи по "Кредитній спілці України". Прокоментував головний міліціонер області і резонансні злочинів, що сталися в Южному з початку року.

На прийом з Сергієм Рєзніковим прийшли керівники відразу трьох ринків міста. Спори навколо земельної ділянки, на якій працюють два приватних і один комунальний ринок, тривають вже більше 10-ти років. Начальник обласного управління МВ УМВС вважає, що крапку в цій справі має поставити суд. Справа по земельних спорах Южненських ринків зараз знаходиться у Вищому касаційному суді України.

Звернулися до начальника обласної міліції постраждалі від КСУ. Розгляд справи у суді тривав чотири роки. 5 лютого її повернуто на дослідження до обласного управління міліції. Суворовський суд мотивував своє рішення тим, що не всі люди отримали статус постраждалого та не у повному обсязі пред’явлена сума збитку.  Отримати свої гроші назад, лише у Южному, хочуть 486 обманутих вкладника. По всій Одеській області таких налічується близько 6 тисяч. Звинувачення у розкраданні більше 100 мільйонів гривень висунуто двом представникам «Кредитної спілки України». А отже міліціонерам доведеться проводити досудові слідчі дії повторно. Процедура знову може затягнутися на кілька років – вважають потерпілі.  Начальник обласного управління відзначив, що такі масштабні справи достатньо складно розслідувати.

Прокоментував Сергій Рєзніков і резонансні злочини, що сталися в місті з початку року. Зокрема, по розбійному озброєному нападу ювелірного магазину розповів, що на розкриття злочину були мобілізовані кращі слідчі карного розшуку області. Операція тривала кілька днів. Затримані - колишні засудженні, один з яких провів за гратами 25 років свого життя. У підозрюваних вилучена зброя та інші речові докази, проведені біологічні дослідження одягу. Потерпілі затриманих впізнали. Справу направлено до суду. Зараз підозрювані знаходяться під арештом. Сергій Рєзніков вважає, що вина затриманих повністю доведена. Також , з початку року по області було закрито три підпільних казино, один з яких був в м.Южному. По всіх фактах було порушено карні справи. 

Решта скарг стосувалися квартирних питань. З такою проблемою на прийом у Южний приїхали і жителі м.Одеси.

 
 
Яндекс.Метрика